Wpis z mikrobloga

na #!$%@? komuś wiedza której statystycznie Pr, ez całe życie nie użyje, jej zdobycie w żaden znaczący sposób nie przyczyni się do jego rozwoju a w razie realnej potrzeby może sprawdzić to w 5 sekund?

Ah, no tak. Do teleturnieju XD


@vind: Bo to rozwija i świadczy o inteligencji, bo to świadczy o wszechstronnych zainteresowaniach otaczającym światem (czyli o inteligencji), bo to pomaga w kształtowaniu opinii, wydawaniu sądów i podejmowaniu świadomych
że jeszcze nie obudziłeś się z tym, że mamy erę informacyjną.


@vind: No to powiedz czym się tak bardzo interesujesz, że świata poza tym nie znasz? :-) Erę informacyjną mamy powiadasz... No właśnie - dążymy do "idiokracji". Wiesz co to za pojęcie i skąd się wzięło, czy brakło ci tu wiedzy ogólnej?

Wiem, kwiatuszku, jaką mamy "erę" i na czym to polega, bo zajmuję się codziennie budową tych maszyn i centrów
@motaboy:

o to powiedz czym się tak bardzo interesujesz, że świata poza tym nie znasz? :-)

Nie bardzo rozumiem drugą część zdania. Z pierwszej architektura, design i sztuka nowoczesna.

Idiokracjacją to działania bezmyślne. Przykładowo - o ironio - kłucie na pamięć informacji które nie są potrzebne i masz je zawsze pod ręką. Tradycja i przyzwyczajenie robi z ludzi debili. W cenie są teraz raczej umiejętności, a nie wiedza.

Wiem, kwiatuszku, jaką
Idiokracjacją to działania bezmyślne. Przykładowo - o ironio - kłucie na pamięć informacji które nie są potrzebne i masz je zawsze pod ręką. Tradycja i przyzwyczajenie robi z ludzi debili. W cenie są teraz raczej umiejętności, a nie wiedza.


@vind: No... nie. :-) Mam dosyć. Zawsze mam szczerą nadzieję, że będzie mi oszczędzone spotkanie takich ludzi jak ty na mojej drodze, ale różnie to niestety bywa.
@motaboy: @motaboy:
jeszcze jedno:

> Wiesz co to za pojęcie i skąd się wzięło, czy brakło ci tu wiedzy ogólnej?

Już wiem, tyle warta jest twoja wiedza, którą się tak popisujesz.

zajmuję się codziennie budową tych maszyn i centrów danych, które ci do tego służą.

W ogóle to zbawca świata z ciebie pokroju tirowców xD Tak to przynajmniej zabrzmiało.

Z wielką chęcią oszczędziłbym ci niezmiernego problemu spotykania na swojej drodze
spotkałem boga? sięgasz mojego umysłu? :O


@vind: Idź dalej swoją drogą i staraj się jak najmniej grzeszyć Będziesz w życiu szczęśliwy. Ludzie, którzy oszczędzają swój umysł zazwyczaj znajdują szczęście w życiu.