Wpis z mikrobloga

@vind: ja w ogole nie polemizuje czy to uzyteczna wiedza czy nie, ale kraj sie nazywa oficjalnie Królestwo Belgii, jak wjeżdżasz do tego kraju albo przylatujesz na lotnisku to wita cię jebucki napis WITAMY W KRÓLESTWIE BELGII, a gość który twierdzi, że przepodróżował cały swiat nie potrafi polaczyc faktow, ze w srodku brukseli stoi palac krolewski

chyba ze jezdzil tylko #!$%@? frytki
  • Odpowiedz
srodku brukseli stoi palac krolewski


@stahustahowski: jeżeli to o czymkolwiek świadczy to i w Polsce mamy królestwo XD
Praktycznie nikt nie używa określenia "Królestwo Belgii", po prosu Belgia. Poza tym niekoniecznie był w Belgii, nikt nie bierze stwierdzenia "zwiedził cały świat" na poważnie, nie da się zwiedzić całego świata.
Poza tym to nie oznacza jeszcze zapamiętywania co jest na każdej z tabliczek czy w ogóle czytania ich.
  • Odpowiedz
Ten wątek jest świetnym przykładem jak wygląda dyskusja z turbokatolami, wyborcami PiS uważającymi, że niedziele wolne od handlu mają świetny wpływ na gospodarkę i życie rodzinne xD Nazywanie kogoś niemającym ambicji imbecylem tylko dlatego, że nie wie czy Belgia jest królestwem czy nie.
  • Odpowiedz
@CyrekLax:

Ekhm,

UK oznacza United Kingdom.

Pełna nazwa Państwa to Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

To czy mają rząd, w jakiej postaci, czy może nie mają rządu- bardziej definiuje panujący ustrój, niż typ państwa.

This shit ain't hard

Żebyś się cwaniaczku nie zdziwił jak dostaniesz pytanie czy Republic of China leży w Chinach albo czy Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna jest demokratyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla Wykopków fakt, że Belgia, Szwecja czy Dania to królestwa, " to nie jest wiedza podstawowa"

Z kim ja tu siedzę.

Kiedyś usłyszałem od jednego licealisty, że on nie zna stolicy Litwy czy Czech, bo nie interesuje się geografią.

Jeśli to nie jest" wiedza ogólna", to co nią jest?

Naprawdę nie kojarzycie takich zbitek słów jak" królestwo Szwecji"?

Jakie waszym zdaniem pytanie byłoby" z wiedzy ogólnej" jeśli nie takie? Czy w nocy
Dobrypomysl - Dla Wykopków fakt, że Belgia, Szwecja czy Dania to królestwa, " to nie ...

źródło: comment_RXxTWw3jsuUuAk5ib6gqcVdA4SdwKWvn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Żebyś się cwaniaczku nie zdziwił jak dostaniesz pytanie czy Republic of China


@Dutch: Republika Chińska, cwaniaczku ma ambasadę w Watykanie. I to też jest wiedza ogólna.
  • Odpowiedz
@motaboy:

Republika Chińska, cwaniaczku ma ambasadę w Watykanie

A kto pytał o ambasadę? Tobie się już naprawdę ten gorąc rzuca na główkę...

I to też jest wiedza ogólna.

To że masz małego fiutka też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A kto pytał o ambasadę?


@Dutch: Próbowałeś mnie podpuścić. Możesz wierzyć, lub nie, ale różnicę pomiędzy Republiką Chińską a ChRL znam bez konieczności zaglądania do wikipedii. To jest właśnie, smarku, wiedza ogólna.
  • Odpowiedz
@motaboy:
Nic Ciebie nie próbowałem, skąpo obdarzony przez naturę egomaniaku, tamten post nie był nawet skierowany do Ciebie. A "smarku" to sobie możesz smutasie mówić do kolegi z ławki w technikum agrotechnicznym.
  • Odpowiedz
Dla Wykopków fakt, że Belgia, Szwecja czy Dania to królestwa, " to nie jest wiedza podstawowa"


@Dobrypomysl: Zastanawiam się, czy te już ponad 600 ludzi, to są ci, którzy nie mieli zielonego pojęcia o tym, że Belgia jest królestwem? :-)
  • Odpowiedz