Wpis z mikrobloga

Bo to rozwija i świadczy o inteligencji, bo to świadczy o wszechstronnych zainteresowaniach otaczającym światem (czyli o inteligencji)


@motaboy: Najzabawniejsze jest to, że każdy ma swoją definicję inteligencji i jakimś niekwestionowanym przypadkiem definicja ta zawsze jest dobrana tak, by osoba definiująca była według niej ukazana w maksymalnie najlepszym świetle. Chociażby z wynikiem IQ twoja definicja inteligencji nie ma nic wspólnego.
@monstergagarin: Ekhm,
UK oznacza United Kingdom.
Pełna nazwa Państwa to Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.
To czy mają rząd, w jakiej postaci, czy może nie mają rządu- bardziej definiuje panujący ustrój, niż typ państwa.

This shit ain't hard
@motaboy: Pochwała głupoty? xD
Człowieku, on nie miał pojęcia o ciekawostce, która nie jest w żadnym wypadku wiedzą podstawową. Tak samo jak ja potrafię wymienić chronologicznie wszystkich sułtanów imperium ottomanów i umiejscowić wyrywkowo ich panowanie w latach, jestem w stanie rozpoznać tugry niektórych (głównie tych ważniejszych) z nich, to nie robię z tego jakiejś rzeczy, którą powinien znać każdy. Ludzie mają różne zainteresowania i nie każdego będzie to interesować, znajdą się
@Defter nie udawaj ale to są trochę dwie różne rzeczy, przecież nikt mu nie kazał wymianie wszystkich królów Belgii po kolei, tylko pytano się o to czy Belgia w ogóle jest monarchią. Tak jakby pytano się o to czy imperium osmańskie w ogóle istniało lub czy rządził w nim sułtan... dodajmy do tego fakt że pytano o teraźniejszość a nie o fakt historyczny i to o kraj bardzo bliski Polsce. Biorąc to
Bez tego nie da się zrozumieć najprostszej informacji w gazecie


@marcelus: Nie jestem w stanie zrozumieć nawet najprostszej informacji w gazecie, bo nie wiem czy monarcha Belgii nie mający nawet większego znaczenia politycznego we własnym kraju, a co dopiero w krajach, które mnie interesują ma tytuł króla. No super XD

Niemalże nikt tego nie ma w pamięci bo prawie nikomu to do niczego nie jest potrzebne
@vind

Nie jestem w stanie zrozumieć nawet najprostszej informacji w gazecie, bo nie wiem czy monarcha Belgii nie mający nawet większego znaczenia politycznego we własnym kraju, a co dopiero w krajach, które mnie interesują ma tytuł króla. No super XD


Ładne argumentum ad absurdum... Nic takiego oczywiście nie powiedziałem
@motaboy: pisząc takie bzdury jak:

Bo to rozwija i świadczy o inteligencji, bo to świadczy o wszechstronnych zainteresowaniach otaczającym światem (czyli o inteligencji)

Tylko potwierdzasz tezę, że ludzie mądrzy mogą nie być wcale inteligentni. Wiedza =/= Inteligencja. Nauczyć się na pamięć danej informacji (w tym przypadku ustroju/historii Belgi) to każdy głupi potrafi, ale samej inteligencji niestety/stety nie jesteś się w stanie nauczyć/wykuć. Możesz mieć ogromną wiedzę o świecie i być przy
@marcelus: ahahaha, swoją"argumentację" zaczynasz od "#!$%@?" i sugestii, że nie jestem nawet "średnio ogarnięty" a potem rzucasz łacińskimi określeniami na błędy w argumetacji XD Weź rozbieg i wiesz co xd

Nic takiego oczywiście nie powiedziałem

Powiedziałeś. Najpierw uznałeś, że "#!$%@?ę", bo "człowiek, interesujący się tym co się dzieje na świecie ma blade pojęcie o tym jak wygląda i funkcjonuje chociażby kontynent na którym żyje i państwa unii europejskiej", co oczywiście każdy