Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jaki dzban. Jasne że możesz mieć swoje preferencje, tak jak i każdy. Tylko tu chodzi o sposób w jaki to przedstawiasz. Z tego co tu widzę to jesteś bardzo konkretny i wymienisz co chcesz tak jakbyś komputer kupował, a nie szukał dziewczyny. Można delikatniej zapytać i wg tego ustalić czy dana osoba jest osobą interesującą czy nie. W określaniu swoich preferencji to też lepiej wygląda jak napiszesz 'lubię szczupłe dziewczyny'
@kuromicz: i tekst ze nie lubie grubych i ten ze lubie szczuple sa ok. problem jest taki ze te typy gadaja z laskami jakby chcieli kupic od kogos 2 letni telewizor na olx a nie jakby gadali z laskami. to nie chodzi o poszczegolne zdania. to chodzi o jakies #!$%@? samej logiki gadki. a potem sie dziwia ze nie ruchaja albo ze laska ktora przypadkiem jakims cudem uda im sie wyrwac
@mar-ek:
Czasem się zastanawiam, skąd na wykopie taki wysyp żali typu "chlip chlip mam 30 lat i nie ruchałem"... a potem wchodzę w taki wpis

PS: przypominam ułomki, że a) 65 kg przy wzroście 160cm a 180cm to zupełnie różne 65 kilo b) 65 kilo przy małej miseczce to zupełnie inne 65 kilo niż przy miseczce sporej c) np. Monice Bellucci zabrakło jednego kilograma, żeby się załapać na "would not bang"
@mar-ek: Tak się kończyło jakieś 99% moich rozmów na badoo, więc se dałem spokój. To jest zbiorowisko półmózgów i desperatek okraszone wielkim mniemaniem o sobie, a w rzeczywistości karyna u brzegu przydatności o wątpliwej urodzie. Szybciej przypadkową kobietę na ulicy zaczepisz i rozmowa będzie sensowniejsza niż z tymi pustakami z appek do randek czy jak to się zwie. A poglądy mam podobne widze jak Ty, można z kimś być, ale masz
Dlaczego kobiety tak alergicznie reagują, gdy facet pisze wprost o swoich wymaganiach?


@mar-ek: na wypoku stulejarze reagują równie alergicznie. Napisać, że chcesz kogoś kto ma zrobioną klatę na siłce - to jak wsadzić jak kij w mrowisko xD
Ale przecież jeśli dziewczyna jest wyższa to z tymi 65kg nie wygląda grubo ale no fakt każdy ma swoje wymagania ( _)