Wpis z mikrobloga

  • 35
@mar-ek to jak ten mem, że jeśli ważysz powyżej x nie nazywaj się kobietą. Przypominam tylko, że mięśnie ważą więcej, aniżeli tłuszcz, więc sama w życiu nie podjęłabym się uznania ile kg to grubość i to bez podawania cm wzrostu
  • Odpowiedz
@mar-ek: Można zadać dokładnie takie samo pytanie facetom, dlaczego mężczyźni tak alergicznie reagują, gdy kobieta pisze wprost o swoich wymaganiach? To działa w dwie strony, niektórzy mężczyźni mają z tym problem jak i niektóre kobiety.
  • Odpowiedz
@hanma A co jak ćwiczy i waży 60, czy nawet 60 coś mimo że ma wymiary jak ta co waży 55 jak mówimy o wzroście koło 170 ( ) To nie lepiej wymiary a nie waga? Skinny fat lepsza niż ta co umie na siłownię dupę ruszyć?
  • Odpowiedz
  • 4
@ruok tak tak, zdaje sobie z tego sprawę. To gadanie o wadze to takie uproszczenie myślowe. Wiadomo że lepsza 60kg , fajna noga i tyłkiem niż 55 zalana.
  • Odpowiedz
@hanma

No właśnie, a potem chodzisz na siłownię, jesz zdrowo, dbasz o siebie, a widzisz takie teksty, że kobieta się kończy na 50kg xD
A często waga sobie raczej stoi, wymiary tylko lecą, jak masz wagę w normie.
Musiałam to z siebie wyrzucić ( )
  • Odpowiedz
@mar-ek: Ilekroć czytam posty z wymaganiami wobec mężczyzn a potem patrzę na OPki, które bez jakiejkolwiek żenady takie wpisy zostawiają, zastanawiam się co one same mają do zaoferowania (i naprawdę nie chodzi tu tylko o ich wygląd)
  • Odpowiedz
@banjo: @ruok: W opisie napisałem że nie nie szukam partnerki przy kości, więc chyba jasne, że fit dziewczyna nawet 65+ gruba nie jest. Tekst 65+ był skierowany konkretnie do dziewczyny która do mnie napisała a nie wyglądała na taką która odwiedza siłownie kilka razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
@mar-ek

No dobrze, spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

W sumie moim zdaniem to nic złego mieć wymagania co do wyglądu, sama mam raczej spore.. grunt to nie skreślać kogoś fajnego tylko dlatego bo jest 5cm niższy czy nie ma idealnego ABSa.
  • Odpowiedz
@ruok: Ja myślę, że Ty często skreślasz facetów nawet po tym jak napisze do Ciebie pierwszą nieciekawą wiadomość ;p No chyba że jest bardo przystojny, to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz