Wpis z mikrobloga

@SlepyGracz: #gry #bezpradu #rozrywka, #pomysly, #karciane

No.. i kto by pomyślał, że w prostej ankiecie, weźmie udział tyle osób. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że jednak temat tak ruszy. A jednak widzę, że moje działanie ma sens. projekt gry karcianej w temacie moto, przerósł moje oczekiwania. Odzew z ankiety i poza nią jest. Jak dla mnie ogromny. Ilość dodatkowych pytań, sugestii, komentarzy. Jest tak duża, że na początku nawet lekko się przeraziłem. Ale z drugiej to bardzo fajne uczucie widzieć taki odzew. Co prawda trochę jeszcze mi zejdzie na przeanalizowaniu danych z ankiety. Aczkolwiek zauważyłem, że karcianka w podstawowej formie to tylko początek. Dlatego nie zwalniam tempa. W czasie gdy mechanika rozgrywki jest już na ostatniej prostej. Nie pozostało nic innego jak przygotować pierwsze sensowne grafiki koncepcyjne.
I dalej się dziwie, że temat chwycił to przecież zwykła gra karciana z prostą mechaniką. A fakt, że już ludzie tego chcą i wręcz płacą, tym bardziej wprawia mnie w zachwyt i nieco w zakłopotanie. Bo nie wiem ile pochłonie do końca taki projekt.

Pierwszym etapem jest wydanie pierwszej serii podstawowej talii kart do gry.
Następnie jej rozszerzanie.
A potem w formie aplikacji mobilnej. I tu dopiero myślę zaszaleć. Bo na podstawie opracowanej mechaniki można trochę zaszaleć, a i tematycznie będzie to mocną powiązane.

Są osoby, które wręcz sugerują mi wystartowanie na Kickstarterze, jednakże, z taką formą wsparcia, nie miałem nigdy do czynienia. Wolałbym mimo wszystko robić ile się da własnymi środkami. Ale to już teraz wydaje się mało realne. Więc będę musiał rozważyć takie formy wsparcia projektu. Może nie od razu Kickstarter. Bo dla to za wysokie progi. Ale takie pomagam.pl, czy zrzutka powinny wystarczyć.Tym bardziej, że chcę także pokazać taki projekt powstaje, bo zauważyłem, że sporo osób też to ciekawi.
źródło: comment_C7CCkTAddql30xS4M7t3omqHaCnlb6Ef.jpg