Wpis z mikrobloga

#nomanssky
Po updacie, który też zbiegł się jakoś z moim skokiem do nowej galaktyki (więc nie wiem czego wina), "przestał" działać odbiornik teleportacji w statku, czyli przenoszenie przedmiotów na odległość.
Przedtem działał jak należy, teraz mimo tego, że jest zainstalowany to w 90proc przypadków widzę "statek poza zasięgiem". Ze dwa razy zdarzyło się "włączono teleportację" i mogłem coś przerzucić.
Zbudowałem nawet ten teleporter od nowa - bez efektu...
Coś się zmieniło czy ja o czymś zapomniałem?
  • 63
@Jack0wy no ja dotarłem do ostatniej planety w galaktyce i został jeden skok do centrum, ale wlot do tego miejsca oznacza restart całej gry i jakoś mnie to narazie nie urządza ()

Grasz online? Jaka platforma? Mogę pomóc xD
@v1lk ja wybrałem reset przez Atlasa bo podczas drogi do środka wskoczyłem w jakiś portal który pojawił mi się w układzie i wypluło mnie chyba prawie 800k ls od centrum... Więc dokończyłem quest w godzinę i mogłem wybrać gdzie chce iść.
No i w ten sposób zachowałem w sumie wszystko. Statek tylko do naprawy ale to luzik.
Online w sensie mam włączona opcje że ktoś może dołączyć ale jeszcze się nie zdarzyło,
@Jack0wy: @v1lk: Ale teleport od wersji 1.50+ był już zbugowany. Tz jeśli np przejołeś uszkodzony statek na planecie w którym nie mogłeś latać, to budując teleport obok statku i przenosząc się do swojej bazy na innej planecie w innym układzie słonecznej ten statek przenosił się również co nie powinno być miejsca, do tego jeśli miał sprawne silniki i tarcze to można było nim już latać, mimo że na planecie na
@v1lk Twoja twórczość? Niezła zabawa, teraz tylko ogranicza kreatywność. I siła do grindowania pierwiastków hehe
Akuart mało tutaj walczę, póki co od początku szukam miejsca na bazę i nadal nic :) myślałem że w nowej galaktyce trafię coś nowego, ale póki co niewiele się różni od pierwszej. Trochę bardziej przyjazne planety, ale nadal fauna i flora wszędzie na jedno kopyto. Może za mało latam, może kwestia farta...
@Pabick tych trupów nie opłaca się zbierać, koszty naprawy ogromne A statki z sygnałów sos takie sobie, już lepiej lecieć do systemu gdzie gospodarka jest zaawansowana u na stacji lub posterunku handlowym chwilę poczekać A przylega klasy A, i S, może nawet trafi się egzotyczny jak w moim przypadku .

@Jack0wy Ja znalazłem dwie piękne planety, n
I księżyc , na księżycu mam baze główna najbardziej rozbudowaną i na innych planetach z
Pobierz v.....k - @Pabick tych trupów nie opłaca się zbierać, koszty naprawy ogromne A statki...
źródło: comment_lRLa5v4MAt8FX9UIKLdCZumqt9vvZXZj.jpg
@v1lk nawet nie mam skanera technologii xD zacząłem grać bez poradników bo ta gra ma ogromny urok jak się ją odkrywa. Fajnie się przy tym bawię ale dlatego nie wiem o niej wielu istotnych do zarabiania rzeczy.
Plan jest taki że jak już znajdę miejsce to cykne bazę i potem w miarę jak będę miał czas zbieram kasę na sensowny frachtowiec. No, ogólnie zbieram kasę na wszystko hehehe
No ale 3.5mld? Nie
@Pabick tak, najszybciej dało się zarobić na kriopompie, surowce aby ja wytworzyć kosztowały jakoś 700 do 800k A pompa 2mln , w krótkim czasie można ubić niezłą sumę, nie wiem czy po aktualizacji ten sposób działa ale warto sprawdzić

Tutaj na yt pokazałem tą zabawę

https://youtu.be/sk4hG7s3nwM

Najlepiej właśnie tak, proste surowce przerabiać i sprzedawać, a drugi sposób to misję, można pobrać z jednego systemu kilka misji, potem następny system i to samo,
Pobierz v.....k - @Pabick tak, najszybciej dało się zarobić na kriopompie, surowce aby ja wyt...
źródło: comment_BrBzd5BwpBs7fmUbztowJvBIsUgMru4Q.jpg