Wpis z mikrobloga

Dostałem info od HRa u mnie w firmie, że jedno ogłoszenie na pracuj pl kosztuje firmę ok. 1800zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest chore, serio. Żyjemy w kraju gdzie mamy dużo specjalistów od IT i SEO. Od strony technicznej, nie jest chyba trudne zrobić konkurencyjną stronę. Trudniejsze jest zainteresowanie większych graczy do wystawiania tam ofert.
Pracuj pl to firma to przecież tylko dobrze zrobiona platforma www z kosmicznym page rankiem, gdzie każdy pracodawca może wystawić ogłoszenie i je odświeżać.
Podobnie sytuacja wygląda z allegro czy olx, gdzie za byle pierdołę chcą $$$$.
#pracbaza #www #bekazhr #ecommerce
  • 9
@obcx: Pracuj.pl to strona na z ktorej chętnie ludzie skorzystają ponieważ zawiera dużo dobrej jakości ogłoszeń. Ale oczywiście są alternaty:pl.indeed.com, olx, gumtree. Poważne firmy polskie zazwyczaj umieszczają ogłoszenia na pracuj.pl. I nie ma co ściubać, firma która nie może znalezć w kieszeni 500 zł nie jest firmą u której chcesz pracować.
@zombiak404: pracuj .pl to rak, zwłaszcza ich system po aplikowaniu załączników w którym podaje się przedziały np. doświadczenia, zarobków itd. jak jesteś "uczciwy" to zawsze okazuje się ,że jesteś w dolnej granicy doświadczenia a górnej granicy wymagań finansowych.....
wysłałem całkiem sporo i literalnie nikt z pracuj pl się nie odezwał.... na linkedin od razu!