Wpis z mikrobloga

@boltzmann: A czy do kogoś to nie dociera? Ja myślę, że dociera. To co powiedziałeś to prawda. Za to dlaczego do lewaków nie dociera, że ci "uchodźcy" to w dużym procencie po prostu cwaniacy którzy wcale nie muszą wyjeżdżać ze swojego kraju ale ciągnie ich do darmowych pieniędzy w zachodniej Europie?

@boltzmann: No tak, ale czy Polacy wyjeżdżają nielegalnie na krzywy ryj (bo tak to wygląda z tymi łodziami) do obcych krajów i starają się o status uchodźcy? Nie. Polacy albo spinają dupę i zarabiają lepsze pieniądze w Polsce, albo wyjeżdżają do lepiej płatnej pracy za granicą, ale robiąc to legalnie. Jeśli ciapaki łakome na lepsze pieniądze by rzeczywiście chcieli pracować i legalnie przyjeżdżali to nie miałbym nic przeciwko, bo rzeczywście Polacy
@boltzmann: Po pierwsze obchodzi w trosce o inne kraje, a po drugie w obawie, że i Polskę w końcu zaczną szturmować. Nie wiem na ile jesteś światowym wykopkiem, ale pojedź sobie np. do takiego Paryża, Sztokholmu itp. i zobacz jak one teraz wyglądają, w porównaniu do stanu sprzed 20-30 lat. Smutek i żal.
@boltzmann: Pomijając wszystko inne, to co mnie razi w tych ludziach to brak pokory i szacunku do kraju, który ich przyjął. Nie wiem czy miałeś z nimi do czynienia, bo jak sam zauważyłeś w Polsce ich jeszcze nie ma. Ja niestety miałem do czynienia z "uchodźcami" za granicą, a może i stety, bo dzięki temu mam własną opinię.
Polska jest za biedna.


@boltzmann: Teraz jest za biedna, ale standard życia i płace poszły w górę dość mocno przez ostatnie 10 lat. Niestety jak chcesz, żeby w Polsce było coraz lepiej, to jest i coraz większe ryzyko, że "uchodźcy" zaczną szturnować i nas, no chyba że uda się uniknąć lewackiego socjalu rozdającego pieniądze za to że ktoś ma ciemną skórę.
@boltzmann: Hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby ich nie było, to nie byłoby i patologicznych uchodźców, a tylko ci którzy chcą pracować (σ ͜ʖσ) A kradną i tak, i to w biały dzień bez żadnych skrupułów i z poczuciem bezkarności przez lewacką poprawność polityczną. Przykład poniżej.
4833478 - @boltzmann: Hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby ich nie było, to nie byłoby i patologi...
Nie wiem czy miałeś z nimi do czynienia, bo jak sam zauważyłeś w Polsce ich jeszcze nie ma


@4833478: Ja miałem z nimi do czynienia w Polsce w 2015. Poznałem wtedy uchodźców z Syrii, Czeczenii i półwyspu Krymskiego, poznałem też muzułmanów mieszkających w Polsce którzy nie byli uchodźcami (Turcja, Egipt, Algieria, Maroko, Pakistan, Jordania, Indonezja i Malezja). Normalni ludzie, złego słowa nie mogę powiedzieć. Część pracowała w Polsce i uczyli się
@drha: Nie, nie dzięki zmianie władzy. Tylko i wyłącznie dlatego, że Polska nie jest atrakcyjnym kierunkiem. Gdyby chcieli, toby się osiedlili bo mamy otwarte granice. Dawaj dawaj postaraj się bardziej pisowski trollu. Bądź bardziej kreatywny, wyjdź poza ramy.
@boltzmann: Powiedz dlaczego na granicy zawracani są Czeczeni i amnesty international trąbi o dyskryminacji potencjalnych terrorystów. Niby Polska nie jest atrakcyjna a się pchają. Mogli by dostać się do Rumunii czy też do Czech ale wolą Polskę.