Wpis z mikrobloga

@ThetaEpsilon leży, nie ma znaczenia wygląd na tą chwilę tak jak napisał ktoś wyżej, argumentem za szkłem było bezprzewodowe ładowanie, ale skoro plastik też można ładować bezprzewodowo to nie ma różnicy. Rozumiesz o co mi chodzi?

Jesli natomiast uważasz że szok wygląda lepiej i lepszy design oczywiście wybierasz szkło, ale bezprzewodowe ładowanie jest w obu przypadkach i nie sprawia że szkło jest lepsze pod tym względem.
Mnie nie przekonuje to szkło.
Moze jeszcze nie wyszedlem z jaskini, ale ten czarno-szary macik w ip7 to bomba jesli chodzi o wyglad no i nie palcuje sie jakos bardzo.

ale dzieki wszystkim za odpowiedzi, myslalem ze to tylko taki "skok w bok:" jesli chodzi o wyglad, a tu prosze - kryje sie za tym jakas idea.
rgumentem za szkłem było bezprzewodowe ładowanie, ale skoro plastik też można ładować bezprzewodowo to nie ma różnicy. Rozumiesz o co mi chodzi?


@ButelkaBezKaucji: Raczej chodzi o to, że jak telefon jest już w metalowej obudowie to kolejną wersję zrobią prędzej ze szkła niż ze średniowiecznego materiału jakim jest plastik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest jakiś sensowny powód (dla użytkownika smartfona, nie producenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)) robienia tyłu telefonu ze szkła tak jak to mają nowe fony?

Przecież co upadnie to się stłucze i same szkody xD

To napisał autor postu, potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jaki jest sensowny powód robienia tyłu telefonu że szkła zamiast plastiku

Dostal odpowiedz

@arabkostek: bezprzewodowe ładowanie


Czyli z odpowiedzi wynika, że bezpośrednia przewaga szklanych tylow
@ButelkaBezKaucji:
OP pyta:

Jaki jest sensowny powód robienia tyłu telefonu ze szkła zamiast plastiku

Moja odpowiedz:
Plastik sie bardziej rysuje od szkla. Przerabialismy to w telefonach w poprzedniej dekadzie.
Nie wnikam w ladowanie bezprzewodowe nawet. Odpowiadam na pytanie OPa
Czego nie rozumiesz?