Wpis z mikrobloga

Czytam wpisy w tagu i nie wiem czego ludzie się spodziewali, Emery nie jest żadnym cudotwórcą i nigdy nim nie był. Skład najgorszy z całego top6, linia defensywna na poziomie zespołu ze środka tabeli, już miesiąc temu, gdy Gazidis ze Svenem na czele zamknęli sobie okienko na transfery do klubu było wiadome jak to będzie wyglądać, mając tak słaby, niezrównoważony zespół jedynie charyzmatyczny Ferguson mógłby go wprowadzić do top4. Jedyna nadzieja, że Chelsea będzie miała #!$%@? na Ligę Europy i jakoś zakwalifikują się poprzez wygraną w niej do Ligi Mistrzów, gdzie mam nadzieję już nowy ambitniejszy CEO ogarnie, że wydając kilkaset milionów mniej niż konkurencja na przestrzeni ostatnich 4 lat nie ma obecnie się szans na cokolwiek. Nawet niedowidzący kibic chodzący na każde domowe mecze wiedział, że wchodzenie w sezon bez dobrych środkowych obrońców i skrzydłowych do czysta głupota, z czym do ludzi.
#mecz
Pustulka - Czytam wpisy w tagu i nie wiem czego ludzie się spodziewali, Emery nie jes...

źródło: comment_qdtLkxrIqAKZfQTpHUyJhEnM9hpjw76E.jpg

Pobierz
  • 6
@Pustulka Szkoda że sobie Cech tej piłki sam nie wpakował do bramki. To byłoby idealnie podsumowanie jego "gry nogami". Wystawienie go na ten mecz to nieporozumienie ale jak widać w Arsenalu wszystko po staremu i pomimo zmiany trenera nadal będą grać ci sami parodyści.
@redheart: przecież nie będą grać w każdym meczu 4-3-3 tak samo jak Mkitaryan w pierwszym składzie w tej taktyce, bramki nie strzelił, a piłkarza do FFP nie kupowałeś na kolejkę, zresztą zaraz wejdzie Lacazette i Aubameyang trafi na skrzydło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pustulka nie no śmiecham z tego trochę bo w sumie byłeś tak pewny tej jego gry na skrzydle że brzmiało to jakby gra na szpicy była dla niego niemal nieosiągalna a tu sadza Lakazeta jego kosztem dx Niemniej jednak puszczanie go na boku to trochę marnowanie jego potencjału w postaci bramek