Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki mam problem z różowa
Ogólnie to jesteśmy od 1,5 roku że sobą w zeszłym tygodniu byłem na wyjeździe z kumplami i chciałem się przed tym wyjazdem rozstac z nią, ponieważ nie czuję się już tak samo dobrze w tym związku jak kiedyś.
Podczas mojego wyjazdu ona też sobie pojechała że świni znajomymi i powiedziała mi że jeśli się dowie że były u nas w domku jakieś dziewczyny to z nami koniec, a że byłem ugadany z koleżankami z miasta do którego pojechaliśmy to się z nimi spotkaliśmy i potem z nami pojechały dk domku na 2h No i różową że mną zerwała
Wgl nie chciała mieć zadnego kontaktu, a wczoraj pod wieczór zaczęła gadać ze musi mnie odzyskać, że mnie potrzebuje i że niczego tak nje pragnie jak tego
Dziś się z nią widzę i ma mi przedstawic jej plan,bo wymyśliła ze spróbujemy jeszcze raz że się zmieni i ustalimy nowe zasady
Nie wiem co robić, jestem z niechcący do tego związku bo od 1,5 roku ona się nie zmieniła dla tego związku a ja tak
Co mam robić pomocy!!
  • 13
  • Odpowiedz
@Jankemir: jesli ja kochasz prozmawiaj z nia ale to ty badz tym ktory prowadzi rozmowe nie daj sobei wejsc na glowe jesli ona ma do tego tendencje. zwiazek to ciagle kompromisy i bezustanna pielegnacja ale dwoch osob a nie tylko jednej. jesli ona nie potrafi sie przystosowac to bedzie ciezko...
  • Odpowiedz