Wpis z mikrobloga

SPOSÓB MYŚLENIA SHITCOINIARZA, JANUSZA, IDIOTY:

BTC kosztuje 6300$ a taki XRP tylko 0,30$ a przecież to bankowa moneta! No banki będą ja wykorzystywały. Pewnie będzie więcej warta od BTC. Wchodzem all in! No idioci, że inwestują w tego głupiego BTC a nie w Rippla. Przecież XRP będzie kosztował 10x więcej. 63 000$ / 0,3 = 210 000 x pomnożę mój chajs. #!$%@?ę w to 1000$ i będę miał 210mln$. Ci debile od BTC nic nie kapujooo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


XRP jest TOP3, bo jest go dużo i jednostka jest tania.
Widać idioci nie patrzą na kapitalizację, tylko na cenę jednostki i myślą że jest tani ;)
Bajeczka z wykorzystywaniem przez banki robi swoje.
I tak się to kręci. Po Ripplu widać czym kierują się ludzie i ile frajerskiego siana jest w krypto
Poza tym Ripple jest TOP3, miliony Januszy nie mogą się mylić... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego ripple to największy scam krypto: https://www.wykop.pl/wpis/33848635/teee-zdradze-wam-sekret-ripple-to-nie-banksterska-/

#kryptowaluty #ripple #xrp
  • 12
@alegoraco: W obcnych shitach zostanie tylko ulica, jak wy. Wieczni hodlerzy którzy wbili sobie do łbów że zawsze odbija i ze stratą nie sprzedadzą! Spadki shitów powodują inwestorzy, którzy z tego uciekają. Ktoś to cały czas sprzedaje. Ale nie wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smule: Żeby ktoś mógł zarobić, ktoś musi z tym zostać do dna. Wieczni hodlerzy...
Wiadomo że kilka przetrwa, ale market cały czas się rotuje, nawet podczas hossy a co dopiero po bańce. Będą nowe rewolucje, nowe obietnice. Na starych shitach daleko nie zajadą z pompami ;D
@cyberpunkbtc: XRP ma moim zdaniem akurat spore szanse na przetrwanie, ale NANO, LSK, IOTA czy TRX? Proszę Cię. Rok i nikt nie będzie o tym pamiętał. Tak naprawdę wystarczy, że na rynek wejdzie nowa giełda która zajmie #1 miejsce binance i alty z binance, które nie zostaną dodane na nową giełdę z automatu pójdą do piachu. Tak już było z szitami z poloniex i bittrex.
Za parę lat na 100% będzie
@Smule: Wczoraj fdisk znalazł jakiegoś typka na twitterze który stawiał noda ripple.
Synchronizacja trwałą tylko pół roku :) ale to nie wszystko. Najlepsze że Ripple stracił część swojego łańcucha na zawsze. Nie ma pierwszych kilkudziesięciu tysięcy bloków. Ale komu to przeszkadza? Tak działa centralizacja :D

Niestety autor wpisu go usunął i nasze komentarze. No i wołam @pawlo74 bo nie wiem czy to widział :D
@Smule: tak mi się właśnie wydaje, ze 2-3 lata i pojawia się takie alty jak eth teraz i trzeba mieć to z tylu głowy, kiedy wielu zapomni o tym co działo się wcześniej. I będzie można na tym sporo zarobić.