Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z wyrejestrowaniem nieprzerejestrowanego na siebie samochodu po złomowaniu? Mogę go wyrejestrować u siebie w WK czy muszę dymać do WK w mieście, w którym auto było zarejestrowane trzech właścicieli temu? :D Chyba że ktoś chce Colta 1.3 '00r z opłaconym OC na trzy miechy i półrocznymi oponami za tysiaka :P
#kiciochpyta #samochody #motoryzacja
  • 13
@Kacu77: Dziura w podłodze, wypadałoby też kielichy podszykować, błotniki też zjedzone - widać, że wcześniej hałupniczo były naprawione. Ogółem trochę wtopiłem (ale o dziurze w podłodze nie wiedziałem, była zakitowana tak że nie było widać). Ale kupy się trzyma i jak ktoś się pobawi spawarką to powinien pojeździć, mechanicznie ok ale rozrząd bym zmienił bo nie wiadomo kiedy robiony. Ruda Śląska.
Pobierz Krzemol - @Kacu77: Dziura w podłodze, wypadałoby też kielichy podszykować, błotniki t...
źródło: comment_VXl4AvyUBQUDREdenoh6bvuIif3tNEll.jpg
daj mi klosz tylni światła przeciwmgłowego xD


@Gostas: Jak nie zapomnę to wykręcę. I tak będę jeszcze przy nim siedział przed kasacją (muszę jakieś złomowe kółka kupić, nie oddam stacji ładnych alufelg z oponami z końca 2017r). Myślę, że kilka stówek za nie wpadnie, za opony 600 w styczniu dałem.

tak wgle to przedni zderzak masz od Sport Edition, ludzie polują na coś takiego daj info na Coltmani( ͡° ͜
@Gostas: Twój to wygląda, nie to co mój gruz. No ale do takiego celu był zakupiony od początku (do pracy). Pech dla niego chciał, że pół roku później ojciec sprzedawał swoje auto i dla niego nie ma już miejsca :D. Gdyby nie to to bym go pewnie podszykował na rok-dwa jeszcze.