Wpis z mikrobloga

Powiem wam przegrywy, zebyscie nie dali sie zwiesc mitom, że karyny wyczuwają #!$%@? na kilometr.
One mają problem żeby wyczuć smród z własnej mordy albo cipy, a co dopiero przegrywa.
Także jedyne co karyna widzi to ladna albo brzydka morda i tyle.
Sam byłem a pewnie i troche dalej jestem #!$%@?, a wyrucahlem spokojnie z 15 lasek w przeciagu 2 lat, gdzie peirwszy raz to robilem w wieku 22 lat, a wczesniej zero kontaktu z kobietami

#tinder #przegryw #tfwnogf #wygryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 25
  • Odpowiedz
@jozekWozek123: o dokładnie to samo mam, piona xD

Byłem #!$%@? ale poszedłem na siłkę i w miarę fajnie wyglądałem i się w końcu trafiła napalona karynka 6,5/10 co do mnie przyszła jak miałem wolną chatę. Na spotkaniu udawałem hehe chłodnego #!$%@?, ale w środku kupa xD.
#!$%@?śmy się jakąś soplicą smakową i gadaliśmy, aż w końcu się #!$%@?ła że nie chcę na nią wskoczyć i sama wskoczyła na mnie xD
Dostałem
  • Odpowiedz
@jozekWozek123: Ale wiesz, ze laska jak kogos miala to nie 1-2facetow tylko 10+?

I skilla bym nie uzaleznial od ilosci bolcow, bo te #!$%@? przeważnie #!$%@? potrafią i licza, ze facet je obrobi. Ja z dziewica miałem zajebiscie, bo wszystkiego chciala spróbować i bylo mega, najlepiej

Ale z reszta sie zgadzam. Zwykly seks to nic trudnego. #!$%@? staje od przytulania i miziania zawsze. Lasce najlepiej ze 3 piwa podrzucic przed. Jak
  • Odpowiedz