Wpis z mikrobloga

@wojstenik: zaklej, wkrec obok i wyreguluj na zawiasie ( ͡º ͜ʖ͡º) mozna tez sam zawias od strony drzwiczek przykrecic w innym miejscu i wtedy w szafce sie wkreci wyzej albo nizej
@wojstenik: Próbowałem wielu różnych rozwiązań i wszystko o dupę rozbić, w końcu pojechałem do stolarza i zrobiłem otwory po drugiej stronie drzwiczek ( dla pewności 3, żeby nie odpadły więcej, działa do then pory od 2 lat ). Drzwiczki otwierają się na druga stronę oczywiście ale u mnie było to bez znaczenia. Powodzenia
@wojstenik:
Wypełnij dziury kompozytem celulozowo-cyjanoakrylowym (do dziury kropelka kropelki, upychasz ciasno (!) watę, na watę kolejna kropelka kropelki, ugniatasz w otworze). Po wyschnięciu ewentualnie zeszlifowujesz nadmiar skamieniałej waty papierem ściernym.

Takie uzupełnienie płyty wiórowej jest trwalsze, niż pierwotny materiał. Możesz w tym normalnie wywiercić nowe dziury.
@Bialy_Mis: O dupe rozbic 3 dni podziala i odpadnie, serio zadne kolki, kleje itd. wszystko to przeszedlem, ale w moim przypadku to chwilowe rozwiazania. Nowe puszki w drzwiczkach u stolarza i przykreć albo po drugiej stronie gdzie zapewne masz juz dziurki na wkrecenie, a jak nie mozesz z drugiej strony to po tej samej stronie tylko w innym miejscu. I proponuje zrobic 3 puszki, bo jak juz raz odpadlo to wiadomo