Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? przykre!
Strasznie mi wstyd za nas samych. Ile trzeba tłumaczyć i wpajać ludziom... kobietom do głowy niebezpieczeństwa tego świata?

Jesteśmy w niedużej hiszpańskiej miejscowości Callela, na wschód od Barcelony. Wczoraj, bardzo późnym popołudniem, przechadzając się wzdłuż plaży, napotkaliśmy dwie, bardzo pijane kobiety, jak się okazało, matkę z córką w towarzystwie dwóch BARDZO opalonych "tubylców". Od razu podeszliśmy (nawet nie wiedząc, że to polki), żeby ich ostrzec o niebezpiecznych intencjach ich kamratów.
Matka, ledwo bełkocząc, kazała mi się nie #!$%@?ć, bo one są na wakacjach i jedna przygoda to nie koniec świata.

Alkohol.
Jak można być tak krótkowzrocznym? Odeszliśmy od nich, ale teraz się zastanawiam, ciekawe czy w ogóle wróciły do hotelu. Jak matka z córką, widząc dwóch czarnych, mówi, że ona chce przeżyć przygodę, żebym #!$%@?ł?

To straszne.

#gownowpis #wakacje #hiszpania #rodzinanaczarno #smutek
  • 45
  • Odpowiedz
„Proszę paniom, a ten opalony gentleman, z którym idzie się pani ruchać, to on paniom weźnie i wyrucha. Pani tam nie idzie.”
  • Odpowiedz
@franzie: xD

Ciekawe są wasze opinie na ten temat.
Tylko jeśli coś by się stało a napisałbym, że widziałem jak się razem prowadzili to byście mnie zjedli, że nie reagowałem. I tak źle i tak nie dobrze.

Beka z was biedaczki umysłowe.
  • Odpowiedz
@p1etr4s: Chyba nie mogłeś więcej zrobić. Bagiety nawet jeżeliby przyjęły zgłoszenie to i tak wszystko opiera się na wysokim prawdopodobieństwie, a nie stanie faktycznym. Jeżeli są zawaleni robotą to musieliby olać, przy mniejszym obłożeniu prewencja byłaby opcją.
  • Odpowiedz
@p1etr4s ja #!$%@?, jakies kobiety chcą sie tu ruchac z murzynami i to jest niebezpieczenstwo? Co jest niebezpieczne w seksie gdy dwie strony tego chcą? xDDDDDDD
  • Odpowiedz