Wpis z mikrobloga

Z tą Turcją i że się pakują w bitcoiny to jest click bait. Ktoś z was w ogóle czytał te artykuły?
Przecież tam garstka osób kupuje BTC za jakieś ochłapy.
Pewnie się rozwinie z czasem, ale obecnie to jest jakiś żart.
Wszyscy piszczą że tak tam się rzucili na Bitcoiny,
że obroty na giełdach wzrosły x2 w ciągu jednego dnia.
Ale widzieliście te obroty? 10mln$ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Turcja ma prawie 2x więcej obywateli niż polska a rekordowy
obrót dzienny samego BitBaya to było 1,5 mld zł
To że wzrósł zakup BTC x2 nic nie znaczy, jeżeli było to śmiesznie mało.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 12
@cyberpunkbtc: no dobra ziom, a localbitcoins i inne typu tego strony gdzie nie widac volu, zobacz jesli twoja waluta upada , i co chwile jest coraz slabsza i masz mniejsza sile nabywcza pieniadza to w co wrzucasz kapital? pewnie nie odrazu w bitcoina, ale to jest dobra alternatywa ziom, w wenezuela przeciez zrobila ladny vol na bitku i pompowali cene, jak turcy sie obudza to wtedy moze cos wiecej ruszyc
@Podniebny: Ja #!$%@?, nauczcie się czytać ze zrozumieniem bo mnie to #!$%@?.
Czy ja piszę że Turcy nie będą uciekać w BTC? Czy ja piszę żer to nie jest dobra alternatywa?
Nie, przeciwnie. Jedynie piszę że na dzień dzisiejszy to żart a nie rzucanie się na BTC
@cyberpunkbtc: chlopie nie rzucaj mi sie tu bo Cie zaraz do pionu ustawie, bo piszesz ze ludzie teraz ochlapy kupuja, w mojej ocenie nie kupuja ochlapow, ba smiem twierdzic ze jest zalązek pompy u turasow, wiec hamuj ton ziom
@Podniebny: Ale to że cena poszła do góry, nie oznacza że jest duży wolumen. Przecież nawet niskim wolumenem mogą podbić cenę. Nie iwem czego to ma dowodzić.
Obroty są śmiesznie malutkie i takie są fakty.

@MysGG: Ma pewno korzystają ale stosunek obrotów giełd rodzimych do zagranicznych nie będzie jakieś nadzwyczajnie inny niż w innych krajach.
Poza tym po co mają korzystać z zagranicznych giełd i płacić większe prowizje za przewalutowanie