Wpis z mikrobloga

@ziobro2: przy polskiej karcie sporo wołają sobie za przewalutowanie z tureckie waluty, przy wirtualnej karcie revolut jest mniejsza prowizja i cholera wie czy polska zadziała. Chciałem zrobić w brytyjskim oraz amerykańskim psstore i musiałem giftcardy kupować, bo polska nie przeszła.
@ziobro2 daj znać jak rozwiążesz problem, mam to samo od wczoraj, jeden zakup i lipa, kolejne konta na storze nie pomogły, to samo stworzenie nowej karty wirtualnej.
via Android
  • 0
@uhceiP spróbuj usunąć kartę z konta ps. Wyłącz konsole. Doładuj wirtualna kartę 20 zł. Kup grę. Mi zadziałało i mam 3 gry. Później kasę można spowrotem wysłać na konto osobiste gdybyś za dużo miał na wirtualnej
@ziobro2 niestety nie, wyłączyłem sonke, doładowałem 20 zł, wlaczylem i próbowałem kupić z poziomu konsoli i cały czas ten sam błąd który wrzuciłeś w screenie :/
via Android
  • 0
@uhceiP :( to #!$%@? wie. Ale ktoś tam pisał na wykopie że taka blokada trwa niby 24 godziny. A potem ponoć da się kupować. kiedy dodałeś pierwszy raz jakaś kartę ?
@ziobro2 wczoraj po południu, tylko dodałem fizyczna revolut, a jak przestała przechodzić fizyczna to próbowałem z wirtualną i wirtualna od razu zaczęło też odrzucać.
via Android
  • 0
@uhceiP aha. To spróbuj później znów ta fizyczną dodać . Daj znać. Teraz jak patrzę to przy kupnie 4 gry mój sposób nie przechodzi. A 2 razy sposób u mnie zadziałał. Dziwne to... Z tańszych gierek to najnowszy romb raider za 30 zł wychodzi. I chcę ją jeszcze kupić. Bo nie grałem
@uhceiP: @ziobro2: Wczoraj kupiłem God of Wara i przy kolejnej grze też ten błąd wyskakiwał. Wszedłem w ustawienia, jak tam jest napisane, wpisać chyba musiałem ten kod 3cyfrowy i pojawił się komunikat, że karta została dodana do konta. I potem już normalnie mogłem kupić.