Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #bmw #bmwe46

Mirki. Nowe tarcze, nowe klocki, nowe łączniki stabilizatora. Gumy stabilizatora cacy. Na przeglądzie amorki sprawność 78% przód. Strzela jak kręcę w miejscu kołem lub jadę powoli i wciskam hamulec. Przy większej prędkości nie słychać tego.
Podniosłem auto na lewarek, postawiłem na kobyłki i kręciłem w powietrzu to cisza. Tak samo przy hamowaniu. Opuściłem i strzelało tylko przy skręcaniu, a po czasie znowu przy hamowaniu. Co to może być?
kosti9191 - #motoryzacja #bmw #bmwe46

Mirki. Nowe tarcze, nowe klocki, nowe łączni...
  • 29
@kosti9191: Tuleja gumowa wahacza dobrze sprawdzona? Trochę inna konstrukcja zawiasu, ale podobne efekty miałem w E39 jak tuleja prostego wahacza była zerwana, też takie dziwne rzeczy jak by coś było poluzowane.
@gali20: no właśnie za ciasno by złapać, ale na oko to tam widać, że płynnie chodzi, bez skoku. Kliknięcie jest tylko w jednym miejscu na postoju - jak na maxa skręcę w prawo i zaczynam prostować. Podczas jazdy na krawężnikach, nierównościach czy coś - nic się nie dzieje.
@gali20: nie, stukot idzie na zewnątrz od dołu. Tak jakby blaszka osłonna strzelała, ale nic w nią nie uderza, a ona sama też o nic nie wadzi -.- Magiel w powietrzu by też strzelał.