Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny dlatego usunąłem tę grę. Niby można takich zgłaszać za unikanie konfrontacji, ale pewnie i tak nic z tym nie zrobią. W realistycznych pancernych powinno być tak, że jeżeli jakaś drużyna utraci wszystkie jednostki naziemne, to jest tak, jakby utraciła wszystkie jednostki. CAS, jak sama nazwa wskazuje jest tylko wsparciem. I jak taki delikwent chce kontynuować, to albo niech się spręża, albo niech złazi na ziemię. Odległość od pola bitwy też powinni
@SzlachcicPolny: Co to za problem? Minimalizujesz grę i oglądasz sobie Youtuba. Już dawno mam #!$%@? na takie manewry. Nawet sam raz wygrałem grę po wprowadzeniu francuskich samolotów w Ta-152 H1 jak cała moja drużyna została wybita a cała drużyna wroga w SO 8000 próbowałą mnie strącić na 9000 metrach aż im się tickety wyczerpały i przegrali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzlachcicPolny: z tym to do Gajinów. Już od dawna ludzie trąbią że jeśli przeciwnik nie ma na pancernych RB żadnych jednostek naziemnych to powinno to zaliczyć jako brak jednostek wroga.
@widaczew w ogóle to zgłaszanie coś daje w tej grze? Bo mam wrażenie że jest to opcja dodana tylko na #!$%@? żeby sobie trochę ulżyć jak cię ktoś #!$%@?. A tak naprawdę to zgłoszenie leci sobie w kosmos i Gaijin kładzie na to lachę.