Wpis z mikrobloga

Bez obrazy dla #przegryw, ale to co tam się dzieje pod kątem wzrostu to jest jakiś Matrix.
Mój były miał 170, obecny ma 175-180, a oni uparcie sądzą, że laski 150 cm to tylko od 190 w górę.
Znam pary gdzie facet mając 165-170 mają laski niekiedy wyższe od siebie, albo równe.
Znam kilku facetów niewiele ponad 160 cm prowadzących satysfakcjonujące życie miłosne i intymne.

To jest całkowicie no offence, może się rozwinie nawet jakaś ciekawa dyskusja, nie chcę nikogo szkalować bo ten tag akurat lubię czytać.
  • 100
@lil_satan: Ciekawa sytuacja, że loszki chcą wysokiego chłopa, a ogólnie mężczyźni często lubią karakanice. Jestem chyba w mniejszości, że karakanica chociażby bardzo ładna z twarzy i nie ulana by była, to i tak będzie dla mnie mocno średnia przez wzrost. Tak jak taka dziewczynka trochę. Prawdziwa kobieta zaczyna się od 170, to jest takie absolutne minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°), a najlepiej to 175+.
@TestoDepot: No właśnie co człowiek to gust, dla mnie na przykład kompletnie aseksualny staje się chudzielec. Choćby nie wiem ile miał w sobie dobrego, morda 10/10, to gdy wygląda jak patyk to dziękuję. Nawet dla takich niby ładnie wyrzeźbionych ale mało "masywnych" facetów nie przychylę oka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lil_satan: To z kolei obecnie rzadkie zjawisko dość, bo z tego co kojarzę, teraz jest moda na suchoklatesów/fitnesiaków z łapka 40cm. Tym bardziej też bym nie mógł cokolwiek robić z małą jakąś, bo bym ją chyba zgniótł po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym - nogi - no karakanica tym się pochwalić nie może, a dla mnie akurat bardzo ważne.
@TestoDepot: Ja mam akurat długie nogi w stosunku co do reszty ciała, zależy od budowy ale faktycznie większość karakanic ma takie kacze nóżki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No nie powiem, że ja lubię jak facet ma muskulaturę ale taką zdrową, nie bez grama tłuszczu. Najbardziej lubię takich nabitych, dużych, po prostu zdrowy chłop. Nawet brzuszek jakiś lekki mi nie przeszkadza. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@lil_satan: Rozumiem, co masz na myśli, tu chodzi o proporcje. No ale w ogólnym rozrachunku wiadomo, że dłuższe nogi będzie miała wyższa oczywiście.
Co do nabicia, to z tego co się orientuje, rzadko która teraz się ogląda za takimi, a szkoda :d