Wpis z mikrobloga

Witam! Wołam plusujących z postu: https://www.wykop.pl/wpis/34457651/siemanko-mirki-ʖ-posiadam-dysk-ktory-byl-uzywany-/

Ponad 120 osób interesowało co było na kompie 1/20 Stulecia temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No więc jak większość myślała, nic szczególnego, no ale po kolei.

Program operacyjny: Windows XP
Programy: FRAPS(wiadomo każdy wtedy chciał być youtuberem( ͡° ͜ʖ ͡°)), Windows Movie Maker. I ciekawy program GameBooster, który miał powodować, że gry lepiej chodziły, czy działało? Nie wiem. Nawet GG wtedy jeszcze miałem.
Do rozmów był skype, co dla mojego komputerka z 512MB ramu było koszmarem.Antywirus standardowo Avast. Z takich "ciekawszych" programów to jeszcze xvid, on chyba zmieniał format filmów, ale nie dam sobie ręki uciąć. Jeszcze na dysku jest cfosspeed, on przyśpiesza internet niby. Ale czy działa, też nie wiem.

A teraz gierki: Oczywiście CS1.6, Fifa08 DEMO, LastChaos- to jakieś stare mmo z tego co na google jest napisane. Pokemon World Online, co jest bardzo fajną gierką i chetnie bym nawet teraz w nia popykał, bo to pokemony online, ale mało ludzi gra. I co dla mnie najlepsze to gra Army Racer, jejku jak ja to kochałem. Gra chyba z jakiś płatków, ale tak ją lubiłem, nawet ostatnio szukałem gdzieś na necie, ale raczej średnio z nią, teraz przynajmniej pogram sobie :D.

No i jeszcze jakieś tam pliki mojej siostry- zdjecia i jakies duperele.

Tak z grubsza to wszystko. Nic ciekawego. Szkoda, liczyłem na BTC :/

#komputery #informatyka

  • 8