Wpis z mikrobloga

najbardziej #!$%@?ą mnie brudasy które nie wyrzucą chleba bo grzech/dzieci w afryce/na wsi tak było. Dlatego kładą ten chleb obok śmietników albo rozjebują po osiedlu. Potem jak w chlewie i wszystko osrane przez ptaki
  • Odpowiedz
@Marwie122: łoo panie, to Polska? Trudno uwierzyć, że jesteśmy jako kraj tak daleko w dupie, jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe. Pewnie w tej kamienicy kibel na korytarzu... Czy to już jest stan po wstaniu Polski z kolan?
  • Odpowiedz
  • 0
@Maciej123: ogólnie to wyglada tak że ta kamienica jest na szczęście oddzielona od tej normalnej. A jeżeli chodzi o społeczność to śmiało można nazwać ich defektem społecznym. Imprezy na murku praktycznie od rana. Czy to młodzi czy starzy chleją od rana tanie piwa albo leżą #!$%@?. Także wiesz zoo zaraz za murem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Marwie122: mam to samo u siebie na podwórku xD niedawno spółdzielnia postawiła zakaz dokarmiania gołębi ale jakaś stara #!$%@? go wyrwala. BTW ja zawsze się pytam tych ludzi dlaczego mi zasmiecaja podwórko i mówię że wzywam policję i spieprzaja xD
  • Odpowiedz
@Marwie122: tak się zastanawiałam, dlaczego np takich resztek chleba by nie podać z trutką? Tego czego nie zjadłyby gołębie zjadłyby szczury więc też dobrze. Domyślam się, że to pewnie miałoby swoje minusy, ale nie wierzę, że ubicie stada gołębi może być jakoś problematyczne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Marwie122: jest mandat za to, możesz ją sprzedać na psiarnie


Mozna wiecej info? Jakies zrodlo, podstawa prawna? Jesli to prawda to bede dzwonil jak #!$%@?.
  • Odpowiedz