Wpis z mikrobloga

Mireczki, gdzie można zgłosić, że w pewnym sklepie osiedlowym wymagają minimalnej kwoty transakcji kartą?
Nie pamiętam kiedy ostatni raz z czymś takim się spotkałem, a słyszałem kiedyś(chyba nawet na wykopie) że można w takiej sprawie interweniować.

#wroclaw #pytanie #kiciochpyta #prawo #uokik ?
Pobierz Pan_niepoprawny - Mireczki, gdzie można zgłosić, że w pewnym sklepie osiedlowym wymag...
źródło: comment_KuYvcNYCzFMZ98sxYRbIgz8LV2whdZvZ.jpg
  • 13
@Pan_niepoprawny: Co mogą zrobić w takiej sytuacji klienci? Powinni powiadomić swój bank. Wtedy pracownicy banku skontaktują się z agentem rozliczeniowym, który na pewno wyjaśni sprawę. Sprzedawca będzie musiał liczyć się z konsekwencjami, np. z odebraniem terminala.
@Pan_niepoprawny: Szczerze mówiąc to daj sobie spokój i tak nic nie zrobisz (raczej). Pracowałem kiedyś w korpo, która to właśnie zajmowała się wynajmem terminali. Fakt, to co sklepy robią jest niezgodne z umową podpisaną pomiędzy sklepem a firmą dostarczającą terminal - problem polega na tym, że firmy wynajmujące terminale nie chcą stracić klientów więc generalnie jedyne co możesz zrobić to zgłosić to do firmy od której dany sklep posiada terminal -