Wpis z mikrobloga

Mirki Mirabelki pomocy, laptopy którego producenta byście polecali? Miałem MSI GS60 2QE-279XPL Core i7-4720HQ 15,6" 16GB HDD 1TB SSD 128GB Intel HD GeForce GTX970M NoOS ale poszła płyta... więc czas na coś nowego. Szukam czegoś o zbliżonych/ lepszych parametrach i teraz nie wiem czy gtx 1050 czy może 1060? #komputery #pytanie #laptopy #geforce
  • 7
  • Odpowiedz
@Dimzard: Zobacz na userbenchmarku.
Ej, płyta poszła sama z siebie tak czy coś wylałeś albo nwm przenosiłeś lapka jedną ręką?
Chciałem sobie kupić podobnego, ale nie po to, żeby się popsuł xd
  • Odpowiedz
@czikapu: Mirku wybacz mi zwłokę w odpowiedzi mało wykopu używałem a i sporo dni całkowicie offline byłem a potem chyba jakoś powiadomienia znikły. Pożyczyłem go i ktoś go lekko zalał poszło spięcie , padł cały układ zasilania i jakieś elementy na płycie, grafa i procek całe, jeden serwis nie dał rady go ogarnąć , drugi postawił go na nogi . Bierz śmiało przez 3 lata ten Msi był nie do zajechania
  • Odpowiedz
@czikapu: z ciekawości zapytam jaki model grafa procek? Ja mam dell inspiron 5577 , ddr 4 narazie 8 giga , gtx 1050 , procek i7 7700 ssd 128 hdd 1TB wiuęc teoretycznie poza grafą lepszy niż ten msi z gtx 970
  • Odpowiedz