Wpis z mikrobloga

Nikt mnie bardziej nie triggeruje niż @Martuchna69 takie różowe, które w rzeczywistości są maksymalnie 3/10, ale cały ryj obsmarują toną tapety i robią z wykopu drugiego instagrama, licząc na atencję mireczków... bo tylko to potrafią w swoim pustym życiu, całe szczęście ta Karyna już zatacza krąg ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #pokazmorde #zalesie #takaprawda
D.....a - Nikt mnie bardziej nie triggeruje niż @Martuchna69 takie różowe, które w rz...

źródło: comment_VwApFx68QUHvJ3tnLtgxraJS7zYFtMLX.jpg

Pobierz
  • 91
@DarkOfca: bo co bo nie jestes chadem i Ci mie da to sie wyzywasz ? XD idź i sobie zrob dobrze to Ci przejdzie.

Gdyby Ci powiedziała ze Ci sa to pewnie jak na skrzydełkach Byc poleciał jak 90% wykopków.
@DarkOfca: ona nie ma atencji mireczkow tylko stuleji, no i musi miec mega smutne zycie i malo atencji w realu, zeby cieszyc sie atencja stulejarzy na vipoku.
A tak btw to gdzies w srodku mysle, ze ona jest z lgbtqwerty i po jakims tam setnym postem napisze: "HAHA, bylem cale zycie facetem, zmienilem plec 5 lat temu i hehe ile mam adoratorow, #!$%@? ile plusow! Nadal tacy przeciwni translgbtqwert, baeka z
@Destruktor91: fajna dupa mowisz widzac tylko zdjecie? XDD
@DarkOfca: ciekawe co by pomyslal sobie jej maz, gdyby dowiedzial sie, ze wrzuca tutaj zdjecia po to zeby jakies stuleje mogly sobie pukac jajko i wrzucic ja do folderu hehe.
Z drugiej strony jak mozna #!$%@? pukac jajko do zdjecia jakiejs typiary z tona tapety i pewnie jakims insta filtrem, ktora nie jest na tyle ladna by udostepniac swoja urode w necie