Wpis z mikrobloga

Czołem, zmontowałem taki filmik z wycieczek motórowych, co pokazuje, że motórem można nie tylko 350 km/h po autobanie vel pierdzieć rurą zamiast tłumika po mieście o północy i że ładne drogi na moto-wycieczki górskie są nie tylko w Alpach. Traski doookoła Tatr, po Bieszczadach i szeroko pojętym Podkarpaciu ;-) .

PRODUCENCI PRZEWODNIKÓW MOTOCYKLOWYCH GO NIENAWIDZĄ, ODKRYJ TAJEMNICĘ, KLIKNIJ TUTAJ

PS: YT masakruje jednak kompresją, zastanawiam się po co komu kamerki 4K, skoro po wrzuceniu na YT czy Vimeo wygląda to gorzej, niż DVD (,)
PS/2: Polecam posłuchać Amplifiera.

#motocykle #podroze #podrozemotocyklowe #podkarpacie #bieszczady #tatry
  • 18
@sierzchula:
E, kompresja za duża przy dynamicznym obrazie, filmik se może być 8k, ale przy takiej nędznej przepływności to tylko konto premium pomoże :) Poza tym nagrywam w 1080, bo kamerka ma tylko cyfrową stabilizację i przy 4k nie ma z czego stabilizować ;-)

@kipowrot:
Ok. Przemyślę dodanie logo Redbulla następnym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jofiel: To nie oglądaj, nie przyszedłem tu dla Twojej atencji :-)

PS: Mieszkam w centrum miasta i muszę zamykać okna w nocy, żeby stulejarze na szlifierkach i bogate przygłupy w jakichś gratach nie budziły mi dzieciaka. To ta sama mentalność, co wyścigi na autostradach i ta sama, co u przeciętnego Seby spod sklepu "Pod Smutnym Menelem".
@Marmach: #!$%@? jak potłuczony. Typowy polus, mentalnością nie różnych się od tych na których narzekasz.
Mieszkasz w centrum miasta to nie spodziewaj się śpiewu skowronków o poranku.
I gdybyś nie szukał atencji to byś filmu nie wrzucał. Przemyśl to sobie dokładnie. :)
@Jofiel:
Napisałem, że nie szukam akurat *Twojej* atencji. W szczególności, w ogóle nie oczekuję atencji, to bardziej kwestia postrzegania Internetu jako swoistej bazy wiedzy o wszystkim.

Śpiewu skowronków oczywiście się nie spodziewam, co nie zmienia, że 90% hałasu w miastach w nocy to pojazdy uprzywilejowane na sygnale oraz śmieć ludzki, jak mawia Krul.
@Jofiel: lol, a co ma do tego wszystkiego miejsce zamieszkania? #!$%@? nocami motem pod oknami ludziom na wydechu 'masa huku' to taka sama mentalna zjeboza jak darcie ryja przez #!$%@? sebów zarówno w mieście jak i na wsi. Na każdej szerokości geograficznej tej planety. Mieszkając w mieście śpiewu skowronków się nie spodziewam, ale kultury i jakiegoś poziomu bezkonfliktowej koegzystencji już tak. Seba upalający pod oknami swoje bmw jest zwykłym patusem a
@piwomojepaliwo:
A awaryjny był? W sumie ja musiałem robić kilka napraw, ale mam spory przebieg na poziomie 60kkm i po poprzednim właścicielu historię zdarzeń offroadowych...
...zaraz, chyba "większą bezawaryjność"?