Wpis z mikrobloga

@andrewnew: jak dla mnie dzisiejszy mecz to jest dowód na to, że Mourinho osiągnął apogeum #!$%@? trenerskiego i powinien zostać #!$%@?, lepiej nie bedzie. O ile u siebie będą męczyć bułe i co drugi mecz wygraja, to na wyjazdach tak bedzie wygladal praktycznie kazdy mecz. Dla mnie do #!$%@? w trybie natychmiastowym po końcowym gwizdku, #!$%@? Dominik Furman by lepiej ten skład poustawial
@Hetman11: Spójrz na historie angielskiej piłki od czasów powstania bpl, zobacz ile ten średniak osiągnął, zdobądź jakąś wiedzę w temacie, w ktorym sie udzielasz a następnie sie wypowiadaj, w innym wypadku nie mów nic :)
@Shank: To Ty taki sentymentalny Janusz jesteś,żyjesz wydarzeniami sprzed dekady,przestań bujać w obłokach tylko spójrz prawdzie w oczy,teraz to przepłacone średniaki które nie potrafią grać w piłkę :)
@murarz_tynkarz_akrobata: Dokładnie, też mam wrażenie że potrafi #!$%@?ć każdą szatnie i chociażby przez to, już pomijając wyniki, nie powinien być zaliczany do nawet szerokiego grona najlepszych trenerów. Jak na moje to United pomęczy z nim bułę do następnej wtopy (czyli pewnie kolejnego blamażu w LM) i potem wejdzie za niego jakiś Zidane.
@Hetman11: Nie mowilem nic na temat piłkarzy, tylko samego klubu nazwanego przez Ciebie średniakiem co mija sie z prawda, chyba ze twoim zdaniem miara wartości klubu jest wynik z ostatnich 3 meczy albo 3 sezonów. Zreszta jakby na to nie patrzeć to aktualny vicemistrz kraju. Nie chce mi sie z tobą dyskutować, milego wieczoru :)