Wpis z mikrobloga

@kWeb24: Jeśli chodzi o Nexty to obecnie ludzie kupują je bez mierzenia, zapisując się na listy - jak w PRLu. Także zapomnij....

Jeśli ktoś będzie miał, to najwcześniej będzie to zapewne Zico. Monitoruj.
@venomik: To już kwestia gustów oczywiście - ale dość #!$%@? design, który większości się podoba. I właściwie to tyle. Bo, system mocowania Trinity był już użyty w innych rolkach (choćby wspomniane Kaze), a ludzie aż takich spazmów nie dostawali :-)
@venomik: Właściwie to nic. Nexty po prostu ledwo co wyszły więc z dostępnością ciężko. Chciałem coś na trinity więc padło na Kaze ale teraz pojawił się ten Next a to już twardy but i zrobił się problem bo wcześniej na trinity chyba tylko semi-softy były więc i dylematów nie było ¯\_(ツ)_/¯

@Turbator: Sklepy internetowe jako tako mają na stanie tylko nie mam ochoty bawić się w odsyłanie itd myślałem, że
@kWeb24: Rzeczywiście już się tego trochę pojawiło w Internecie. Mimo wszystko, wiele sklepów nie dostało ich w ogóle, bo popyt > podaż. Jak coś to stuknij jeszcze do Zico i podpytaj czy coś wie, kiedy dostawa. Może na dniach. Ja jestem zwolennikiem nie kąpania się w gorącej wodzie, więc fajnie jak byś sobie zmierzył jedne i drugie. Powodzenia.
@Turbator: Zobaczymy jak wyjdzie, planowałem na przyszły miesiąc więc może jeszcze uda się dorwać. Właściwie jedyne co chcę sprawdzić to porównać trzymanie w kostce bo jakoś temu semi-softowi w kaze nie ufam przy kółkach 110. ( ͡º ͜ʖ͡º) No i ponoć ten materiał na Kaze łatwo podziurawić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@4x80: O, dzięki, jutro ogarnę bo już późno. ( ͡
@kWeb24: Ja jeżdżę na Kaze po mieście. Są dość wygodne i nie takie miękkie jak się wydaje. Można bez problemu skakać, robić slajdy itp. Prawdą jest, że to but na jeden intensywny sezon, brak jakichkolwiek osłon jest trochę pozbawiony sensu...