Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie ale na https://deadcoins.com/ jest tylko jakiś ułamek martwych projektów. Tak naprawdę było ich dużo więcej. Właśnie uświadomiłem sobie, że tam nie ma nawet takich, które kiedyś były w pierwszej dziesiątce, ba nawet chyba w pierwszej trójce coinmarketcap. Tyle pieniędzy w błoto.
#kryptowaluty #bitcoin #btc #cinnicoin
p.....4 - Nie wiem czy wiecie ale na https://deadcoins.com/ jest tylko jakiś ułamek m...

źródło: comment_jcG33Cfv4fTbHjav3tFt5VBkItKpH4Fn.jpg

Pobierz
  • 9
@fervi:

To do psychiatryka musisz iść, tam dadzą leki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Całą masę ludzi powinieneś wysłać do psychiatryka.

Artykuł pt "Bitcoin price predictions 2018: Bitcoin will reach $25,000 in 2018 and $125,000 by 2022" z początku roku z bitcoinist.com. Śródtytuły i fragmenty z artykułu:

According to a Bitcoin investor, Tom Lee Bitcoin is slated to reach almost $ 25,000 by the end of 2018. He
@comrade: Nie wiem, każda wycena jest możliwa, chociaż wiadomo. Niektórzy próbują newsami pompować kurs, a po prostu trzeba spokojnie czekać i nie popędzać.
@fervi:

No ale tych już nie wyślesz do psychiatryka bo to bardziej znane nazwiska, co nie? Chociaż #!$%@?ą jak potłuczeni tak samo jak cały wykop na tym tagu :))

Niektórzy próbują newsami pompować kurs, a po prostu trzeba spokojnie czekać i nie popędzać.


A co jak nie newsy może pompować kurs? Oni się już kapnęli że proof of work nigdy nie będzie oferowało feature seta właściwego dla zcentralizowanego systemu płatności do
@comrade: Po prostu depresję się leczy (choroba)

Co do znanych imion - nie wiem. Na pewno Mcafee powinien być albo w więzieniu albo w szpitalu

dla zcentralizowanego systemu płatności do którego konsument jest przyzwyczajony.


@comrade: No to dobrze, że PoW powoduje decentralizację? xD
@fervi:

No to dobrze, że PoW powoduje decentralizację? xD


Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem. Kosument jest przyzwyczajony do pewnego zestawu cech systemu płatności i ten zestaw cech jest możliwy tylko dlatego że te systemy są zcentralizowane.