Wpis z mikrobloga

@InnyWymiar90: Ja bym pograł w Dmc3, ale nie mam przy sobie kolekcji hd :((. Jest jeszcze 15 minutowy gameplay! Wygląda obłędnie, w marcu kupuję ponownie jednego z current- genów dla tej gry. Nawet dźwięki w menu pochodzą z Dmc1, ehh odczuwam nostalgię jak na to patrzę.
Griffith - @InnyWymiar90: Ja bym pograł w Dmc3, ale nie mam przy sobie kolekcji hd :(...
@Griffith: jestem zakochana w Nero, w tym jak został przedstawiony, w systemie walki, w jego skillach, w muzyce z trailera i we wszystkim. Styl walki w 0:56 przypomina mi trochę styl Noctisa z Final Fantasy XV, nie mogę się doczekać.
Japończycy cholernie dobrze wiedzą jak to się robi ()
@Nidor: System walki wygląda jakby był wyciągnięty z Dmc4 i lekko podrasowany, więc musi być dobrze. Tyle lat minęło, a oglądając to, czujesz się jak w domu xD Mi trochę nie pasują twarze Dantego i Nero, ale i tak najważniejsze, że nie porzucili marki i grę znowu robi wewnętrzne studio z Itsuno na czele.
@Griffith: ogólnie jestem załamana widząc Dantego starego, poważnie, kompletnie nie mogę się przyzwyczaić, ale Nero jestem zwyczajnie zachwycona. Ja zawsze na początku marudzę, na Dantego z brązowymi włosami też kręciłam nosem, ale do tej pory uważam, że lepszy niż z białymi jak w oryginale :D Nero w jakimś procencie przypomina mi Vergila i mnie to kręci, bo pasuje do teorii. Szczerze, cokolwiek by w DMC nie wrzucili to i tak będę
@Nidor: Też obejrzałem kilka razy, ale jedyne co ukradli od Dantego i dali Nero to zatrzymanie czasu xD. Nawet animacja zamachu mieczem jest wyciągnięta żywcem z czwórki. Zastanawiam się czy będzie można ładować Blue Rose, bo na początku trailera widać, że można ładować miecz. Oby Vergil był jedną z postaci, którą można grać, a jak nie, to niech dadzą Yamato dla Nero :)
@Griffith: poza zamachem z mieczem jest jeszcze odbijanie się w powietrzu i przyciąganie mobów mieczem, no skille Dantego jak nic. O ta, ja to bym była szczęśliwa, gdyby powstała kolejna część, w której wcielamy się w Vergila. Lubię dupka :)