Wpis z mikrobloga

Chwale się. Zmieniam robotę i jestem już po rekrutacjach i wyborze kolejnego pracodawcy. DevOps here:
- kilka wysłanych CV
- 4 rozmowy
- 3 pozytywne odpowiedzi

Udało się wynegocjować to co chciałam na UoP - 18k aczkolwiek było dużo ciężej niż w zeszłym roku. A przynajmniej takie mam wrażenie.

Poziom samej rekrutacji jako procesu wzrósł. Wzrósł także czas oczekiwania na feedback.

Ps: Mam już kilka lat doświadczenia w zawodzie i nie startowałam od zera. Pracę zmieniłam bo trafiłam na istny kołchoz. Kasa była dobra ale nie było czasu nawet czasami na zwykły jeb*** sen także trochę się zmęczyłam a nie chce się rozchorować pracując w ten sposób za kolejne 2-3 lata. Zdrowie ważniejsze.
Pijcie ze mną kompot! ()

#chwalesie #rekrutacja #pracait
  • 77
nie było czasu nawet czasami na zwykły jeb*** sen


@Sin- pracujesz jako admin... ekhem devops, więc co w tym dziwnego, że musisz mieć telefon przy tyłku, budzą cię w nocy, bo masz dyżury albo zaplanowane nocne weekendowe wdrożenie? Przyzwyczajaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sin-: miałem w tym roku szukać innej roboty, ale wpadła podwyżka i dostałem sie do klasy średniej i narazie mi za wygodnie. Chociaż Twój post troche mnie zmotywował do szukania innej roboty. Tyle że ja ha tfu Reactowiec
@Anakee po 40 już nie przyjmują, wolą młodszych a dodatkowo jak ktoś patrzy w cv #!$%@? setką firm, to pytanie czy taka osoba w ogóle cokolwiek umie, bo pierwszy rok to jest jakieś 0.25 FTE jeżeli chodzi o wydajność