Wpis z mikrobloga

Mircy #chwalesie :) Oto pierwszy karabinek w moich zbiorach. Miał być Tantal, a wyszedł AR-15 od Fedarm. Budżetowa konstrukcja i mało kolekcjonerska ale konstrukcje AK-podobne znam z pracy i strasznie chciałem spróbować czegoś muricańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro rejestracja i pierwsze testy, zobaczymy co potrafi ( ͡ ͜ʖ ͡)


#bron #gunboners #projektdedal #ar15 #strzelectwo
Pobierz roszek - Mircy #chwalesie :) Oto pierwszy karabinek w moich zbiorach. Miał być Tantal...
źródło: comment_SHWFpfG3ngZrK2qZlE1qlmcuMDyqVxMZ.jpg
  • 37
@Francisco_dAnconia: jeszcze w MONie tak dobrze nie płacą żeby mnie było stać na oryginalnego ACOGa;) To kopia testowana przez @PikPak :) Zobaczymy jak sie sprawdzi.
@southman: niestety masz rację :( Gdzieś mi się przewinęła cena 2k$ za oryginał więc to ponad 2 razy więcej jak za karabinek.
@PikPak: no jak, przecież jest jako drugie słowo w poście ;) Wiem, że ten sam bo kupowałem z linka, który wstawiałeś;) Solidnie wykonany i bardzo mi się podoba razem z karabinkiem. Mam nadzieje, że równie dobrze będzie działał co wygląda:)
@Francisco_dAnconia: chcesz sobie takiego sprawić do Beryla?:)

@PikPak: jedyną negatywną opinię widziałem na YT gdzie jakiś koleś nie potrafił go przystrzelać i ogólnie siał po tarczy. Właśnie, wiesz w którą stronę kręcić w nim śrubami na wieżyczkach bo nie są opisane?
@roszek: taka trochę ekstrawagancja z mojej strony, bardziej realizacja mini-marzenia niż realnej potrzeby. ;)

Właśnie nie miałem kopii w rękach, więc ciężko powiedzieć. Może kiedyś będzie okazja porównać. Kopia ma aluminiową obudowę?

Ciekawe jest to, że tej siatki w ogóle nie widać podczas celowania. Obraz wygląda tak samo z tą nakładką jak i po jej zdjęciu. Trochę magia dla mnie.
@ppqa: Czy aluminiowa to nie wiem, ale na pewno jest za jakiegoś metalu. Dziwne, myślałem, że tak duża siatka będzie widoczna. Na czym masz go zamontowanego?
edit: już znalazłem Twoją "M4" :) Bardzo ładna :)