Wpis z mikrobloga

@Digitis: na początku 3000€ raczej ciezko, ja 3k miałem po 2 albo 3 miesiącu a i tak większość ludzi nowych jak widzę te 3k robią nawet nie raz po pół roku albo dłużej.... 2k po 2-3 miesiącu jest raczej osiągalne jak się nie będziesz opieprzał :)
@Digitis: Do nie dawna bawiłem się w prowadzenie busów i odradzam, ogromna konkurencja, mało ładunków na te auta (w sensie mało kto chce zapłacić za transport do tony tyle żeby Ci dobra stawka wyszła, zazwyczaj nie pali mu się i poczeka aż duże auto za grosze w doładunku zabierze). Generalnie będziesz siedział i odświeżał giełdy w nadziei że wpadnie coś dobrego i tak całe dnie :D W większości sytuacji jedynym sposobem
@kozaqwawa: szukać ładunków na giełdzie Timocom i Teleroute dla przewoźników z giełdy Trans

@quarox: zdaje sobie sprawę ze to nic cudownego ale jeśli miałbym tam zyskać doświadczenie w branży i jednocześnie nie umrzeć z głodu to jestem w stanie rzucić obecna prace i pójść tam
@quarox: nie nastawiam sie na kokosy po prostu chce czegoś nowego, nauczyć się trochę branży i w perspektywie powiedzmy pol roku mieć ponad 3k wypłaty bo bida
szukać ładunków na giełdzie Timocom i Teleroute dla przewoźników z giełdy Trans


@Digitis: czyli robienia dziadostwa...
omijaj szerokim łukiem, bo te firmy powinny same siebie wykończyć, najlepiej przez pośredniczenie z niepłacącymi zleceniodawcami..

laptop, giełda i "wielka spedycja z pana"
@Digitis: napisz mi może na PW z jakiej miejscowości jesteś, to postaram Ci coś podrzucić.
Ale unikaj firm, które są tylko pseudopośrednikami... bo to rak transportu, jak popracujesz w tym, to zrozumiesz i będziesz miał zdanie szybko wyrobione.