Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, planuję w niedalekiej przyszłości zaopatrzyć się w stały aparat ortodontyczny. Ktoś mi polecił dr. Przemysława Kopczyńskiego i jeśli ktoś miał z nim przyjemność współpracować, byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. Niestety nie znam za dobrze osoby, która mi go polecała, więc przy okazji jeśli ktoś mógłby polecić innego, sprawdzonego ortodontę, przyjmującego na terenie Poznania, który mi szczęki nie spartoli, a przy okazji fortuny nie zedrze, będę dozgonnie wdzięczny.

#poznan #ortodoncja #stomatologia
  • 6
@DexterCho: sam odsyłam pacjentów do dr Kopczyńskiego. Mam zaufanie do jego umiejętności i etyki. Mówi pacjentowi szczerze: kiedy leczenie jest rozsądne, a kiedy lepiej sobie odpuścić. A spokojnie mógłby założyć aparat, wyprostować zęby, wziąć kupę kasy i mieć gdzieś ewentualne następstwa za kilka lat.

Ewentualnie ortodontka Urszula Lewek na Umińskiego. Bardzo dobra ortodontka i super atmosfera w gabinecie.
@Qzka: Właśnie napisałem!
@kubucza: Ja się właśnie dowiedziałem o dr. Kopczyńskim od lekarza, niekoniecznie jednak związanego z uzębieniem. Zapewne zadzwonię i sprawdzę jak stoi z terminami. Już sobie zapisuję wspomnianą przez Ciebie oraz @jedrek_masta: Panią Urszulę Lewek

Wielkie dzięki!