Wpis z mikrobloga

@Variv: Ciekawe jest to, że z filmiku na filmik ta gra wygląda coraz gorzej w kwestii modeli, tekstur i animacji. Gdy się przyjrzeć lepiej to aż zgroza bierze, że ktoś w 2018 odwala taką kaszanę w grze o niemałym przecież budżecie. Kurde, ze mnie jest dupa a nie animator, a niektóre animacje, które robiłem do modów w M&B czy do Viking Conquest były mniej drewniane, niż część animacji z tego filmu.
@daedalus_pl: Ja osobiście nie widzę pogorszenia w porównaniu z materiałami np. z przed dwóch lat. To, że gra nie będzie wyglądać super to było wiadomo od początku. Pierwsza część też nie wyglądała ale nie przeszkodziło to w tym aby była dobrą grą.
@Variv: Różnica jest taka, że nad pierwszą częścią pracowała praktycznie tylko jedna osoba. Do tego budżet był niemalże zerowy. Teraz jest dość spory budżet i dość liczne studio... niestety złożone głównie z ludzi, którzy nie mają żadnego doświadczenia w produkcji gier. Dlatego właśnie idzie to wszystko jak krew z nosa i nie potrafią określić się nawet z przybliżoną datą wydania.
@Variv: Wygląda super, ale kurła ile można czekać. Powinni to wydać teraz, i tak po premierze będzie trzeba czekać na x patchy żeby grać bez większych bugów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)