Wpis z mikrobloga

lol
Rak lewactwa rozprzestrzenia się wszędzie:
https://anime.com.pl/Crunchyroll_w_ogniu_krytyki_po_ogloszeniu_ich_autorskiej_serii_-_%E2%80%9EHigh_Guardian_Spice%E2%80%9D,news,read,7004.html

Crunchyroll obecnie przez Ellation należy do Otten Media, które jest częścią WarnerMedia (ich właściciel AT&T wykupił pozostałe 50% udziałów od The Chernin Group w sierpniu). W styczniu swoje 20% udziałów w samym Ellation pozbył się (na rzecz Otten Media) TV Tokyo. W ten sposób firma obecnie jest w 100% własnością jednej korporacji, do której należy też Warner Bros, HBO czy Turner Broadcasting System (Cartoon Network). Czy miało to wpływ na zmianę polityki firmy, czy może zadziałały powszechnie znane wewnętrzne „progresywne” ciągotki pracowników CR z San Francisco, którym zdarzało się zmieniać logo firmy na tęczowe przy niektórych okazjach?


Przypadek? Nie sądzę, szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią akcję HBO.
#anime #manga #bekazlewactwa #hbogo
Pobierz Bethesdasucks - lol
Rak lewactwa rozprzestrzenia się wszędzie:
https://anime.com.pl...
źródło: comment_15tuuuzBw1FRwtt7rf0a7UtvoH1VDS1T.jpg
  • 10
@Bethesda_sucks: Po prostu boisz się krytyki i ludzi o odmiennych poglądach, wcale mnie to nie dziwi.

Przypominam, że w a&m od dawna funkcjonują gatunki poświęcone miłości ludzi tej samej płci czy nawet przebierających się za drugą płeć (nawet zmieniających się w drugą płeć!). Nie wiedziałem, że "prawaki" chcą bronić takie wartości przed wpływem zgniłego zachodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu boisz się krytyki i ludzi o odmiennych poglądach


@Agnaktor: Nope, zapraszam na RPG Codex, tam nikt ci nie usunie posta, ale tutaj stosuję się do zasad na wykopie i tak się składa, że OP może usuwać wpisy. O ironio sam zasugerowałeś, że wpis powinien być usunięty, ale nie wyłapałeś tej ironii. Jakbym chciał to nie miałbyś nawet możliwości odpowiedzi bo byłbyś zablokowany.
@Bethesda_sucks: Pokaż mi gdzie zasugerowałem, że powinien być usunięty. Czekaj, teraz to już chyba niemożliwe. Wskaż mi też punkt regulaminu wykopu, który mówi, że masz obowiązek usuwać komentarze, które Ci nie pasują.
Powinien być zupełnie inaczej otagowany żeby nie przeszkadzał ludziom niezainteresowanym waszymi wojenkami politycznymi.
Ktoś powinien wysłać autora tego artykułu na lekcje języka polskiego. A co do omawianej sprawy, to naprawdę mi wszystko jedno. Nie korzystam, a nawet jeśli Crunchyroll upadnie i rozbije sobie głupi ryj, pogarszając dostępność niektórych serii, to nie będę tym zmartwiony. Może nawet będę miał większą motywację, by się wreszcie japońskiego nauczyć.