Wpis z mikrobloga

Chciałem przedstawić Wam materiał w TV Republika z lutego br.
Planowałem napisać komentarz odnośnie żenującego zachowania p. Cezary Mecha i jego niezrozumienia tematu. Jednak wszystko co chciałem powiedzieć można streścić, cytując klasyka (,)

JA #!$%@?, W POLSCE JAK W LESIE #!$%@?, NIE W POLSCE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM #!$%@?

#kryptowaluty #bitcoin
Sune - Chciałem przedstawić Wam materiał w TV Republika z lutego br. 
Planowałem nap...
  • 7
@fervi: Przewiń sobie trochę jak dziadek się rozkręcił i zaczął pajacować unikając merytorycznej dyskusji. Wszystko bym zrozumiał ale p. Mech to były wiceminister finansów, doradca prezesa NBP i zastępca Szefa Kancelarii Sejmu . Podarł kartkę papieru i porównał do Bitcoina xD
@Sune: niestety dziadek go zagadał, widać że doświadczenie ma dziad w debatach, a ten reprezentant polskiego stowarzyszenia bitcoin to jakaś #!$%@?, ja bym nie wytrzymał gdyby ktoś zabierał większość czasu antenowego i przerywał, sam jest winny tego że oddał inicjatywę
@Sune: Ten gość od bitcoina nie był w stanie odpowiedzieć mu na żaden zarzut
trzeba było zmienić dyskusję na temat Wenezueli, nawet dziadek wolałby bitcoina od boliwara i miałby problem jak to pogodzić z resztą opinii
Ale też ma problem bo po tym jak bitcoin porzucił wizję waluty dziadek ma w 90% rację

bitcoin jest walutą deflacyjną

xDDDD
tylko przez ostatnie 24h zostały stworzone nowe bitcoiny warte ~$15M

porażka z jego