Wpis z mikrobloga

Jaki telefon polecacie do 1000 ewentualnie 200 stówki można dołożyć ? Mojemu iphonowi 5s pękł mocno ekran dodatkowo głośnik coś padł .Więc czas go wymienić.Myślałem nad jakiś tanim 6s z olx ale nie mogę nic ciekawego znaleźć.Więc chyba czas na #xiaomi. Jaki model polecacie powiem szczerze że mi a2 lite podoba mi się. Ewentualnie nie wiem czy czekać na jakąś promocje na mi8 ?Te telefony nie zamulają po jakiś czasie ? Miałem sgs3 i po 3 latach to była jakaś katorga . A iphone 5s tyle lat po premierze a jako tako działa jeszcze. Czy jednak zostać przy Ios. Jednak iphony mają mniejszy spadek wartości i po czasie można go zawsze spzedać.
#xiaomi #telefony #android #ios #apple
  • 14
@Kapitan-Planeta: Powiem szczerze że wolałbym się nie bawić , co prawda kiedyś się wgrywało custom romy( ͡º ͜ʖ͡º)
Własnie zamawiając z chin muszę zamówić wersje global aby się nie bawić w żadne zmiany tak ?
@lentilek: Tak... Większość chińczyków teraz jest już z globalem - ten mi8 to był wyjątek, ale cena też wyjątkowa :) Mi się udało wyrwać mix 2 za 1100 z globalem, ale niestety promocje na ten model się pokończyły. Szkoda bo to świetny telefon.
@lentilek: Generalnie zauważyłem pewną zależność jeśli chodzi o promocje w chinach. Telefony trzymają swoją cenę do puki nie wyjdzie bezpośrednia konkurencja następnej generacji. Mi5 pojawiło się w promocjach jak wyszło mi6, potem wyszedł mix 2, który był bezbramkową wersją mi6, potem wyszedł mix 2s, który był bezramkową wersją mi8; potem wyszło mi8 i okazało się, że ani nie jest małe ani do końca bezramkowe i przegrywa konkurencję zewnętrzną (One plus 6)
@Kapitan-Planeta: Też to zauważyłem z tymi promocjami.Oglądając recenzje mi8 własnie widać że ten telefon ma dużo wad i po prostu nie może konkurować z obecnymi flagowcami. Jednak widziałem że ostatnio był na jakiś promocjach dlatego też moje zapytanie o niego.