Wpis z mikrobloga

@zolwixx: da się dużo zrobić, nie zawsze wyccarować :) jak chcesz mogę Ci pokazać jak zrobic mecz 1 vs 5 :) , support niewdzięczna opcja jak masz słabego adc ale zawsze możesz gankować inne linie :) pamiętaj aby wybrać kogoś co potrafi cokolwiek :D
@GrubyJ3zus: ale z meczu na mecz jest co raz lepiej. To jest taki trening :D

pamiętaj aby wybrać kogoś co potrafi cokolwiek :D

@Hrapp: kiedyś już to słyszałem. Jak ADC słaby (tu akurat dobry, tylko gankiem dostaliśmy) to wspomagać mida, byle kogoś wspomagać.
@Yahoo_: no wiadomo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@zolwixx: Ma racje. Grałem to troche jeszcze z 5-6 lat temu. Jak nie potrafisz wygrać samodzielnie bez pomocy teamu meczu na tak #!$%@? poziomie to to jest po prostu Twój poziom. I to wszystko. Jak grasz duo na bocie i nie dominujesz linii to nie wiem czego Ty oczekujesz. Na co czekasz? Aż się samo wygra? A potem standardowo pretensje na wszystkich wokół. Że reszta za Ciebie wszystko zrobi? Powinieneś adc
@Lechu1777:
1. ward był, przeciwnik wyłaził z naszej dżungli, a nie z rzeki.
2. w brązie doskonale każdy wie kiedy co się respi. to że w co drugim meczu nikt nie idzie na smoka, to inny temat. z lasthitami to można mieć problem na łatwe boty.
3. żeby wygrywać samemu w brązie trzeba mieć poziom platyny, więc już bajek nie opowiadaj że mój poziom, bo nie gram sam vs 5 XD
@zolwixx: moze nie graj supportem ala thresh tylko czyms co zabija ja w tym sezonie zaczynałem w b3 i teraz mam promo do s2 wystarczyło,że przeniosłem się na topa i gram prostymi mechanicznie championami które zabijaja jak garen,malphite. wcześniej grałem na supporcie cały czas