Wpis z mikrobloga

@Modern_Talking: Pewnie nużący. Tu się zawsze przewijają takie komcie w przypadku produkcji z tak specyficznym tempem. Z retrospekcjami też wiele osób sobie nie radzi. Może nawet nie tyle ze zrozumieniem ich, co po prostu im się przepalają zwoje i następuje faza snu.

Bardzo podoba mi się to, że HBO nie zmienia się, nie robi seriali pod algorytm jak Netflix i nie produkuje średniaków (brak ostatnio jakiegokolwiek wartościowego serialu), tylko robi rzeczy
Trafna uwaga z HBO. Prędzej czy później każda wytwórnia staje się maszynką do robienia pieniędzy na przeciętnym odbiorcy, bądź obiera swoją drogę, która rzecz jasna wiąże się z ryzykiem. Każdy mówi o serialach Netflixa, ale jak już kogoś zapytasz o ulubiony serial, to wielce prawdopodobnie będzie to serial HBO.
@Modern_Talking: Ostatnio niekoniecznie. Ludzie oglądają seriale na Netflixie i HBO bo mają do nich dostęp. Ba. Teraz to jest dostęp prawie, że powszechny. Jak już mają, to oglądają. Bo szkoda kasy, którą się płaci bo zawsze coś do tej kanapki można obejrzeć bez zbędnych ceregieli. Jednak jak się przyjrzysz ciekawym produkcjom ostatnich powiedzmy kilku lat, to powstawały poza netflixem i HBO. Nawet jeśli po jakimś czasie wpadły do ich bazy, to
@Postronny: Aaa. Nie no, raczej to miało być na zasadzie, że masz netflixa i nie musisz marnować czasu na szukanie.Klikasz i oglądasz. Kogo interesuje, że gdzieś tam powstało coś fajnego, jak musi to ściągać, szukać i jeszcze czekać. I kogo interesuje, że choć jest w ich bazie, to nie jest ich? Też tak mam często :<

Wkurza mnie to, że Netflix kasuje np. Seven Seconds po pierwszym sezonie, a to był
@magnes125: Ostatnie produkcje Netflixa są słabe w porywach do średnich z paroma wyjątkami, ale za to wrzucają też azjatyckie seriale za co ich lubię. W mojej topce seriali najwięcej jest japońskich produkcji nie wiedzieć czemu chyba do mnie bardziej trafiają. Btw chyba masz podobny gust więc jeśli nie widziałaś to polecam The Marvelous Mrs. Maisel (amazon) i the Good Place (jest na netflixie)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Modern_Talking:

The Handmaid's Tale (MGM)

Mala poprawka, Opowiesc Podrecznej to serial Hulu nie MGM. MGM tylko produkuje na zlecenie Hulu, jesli platforma nie zamowi kolejnego sezonu to anuluja.
Podobny przyklad byl z SGU (produkowalo MGM dla Syfy).
@okrim: Dwa miesiące temu Maniac był tylko trailerem :P

Ludzie mocno skrzywdzili ten serial porównując go do Legionu. I już w mojej podświadomości ten serial miał jakieś chore wygórowane wymagania. A to jak porównać Led Zeppelin do hipsterskiego brzdąkania na gitarce. Ale tak, ciepły, przyjemny i wartościowy. W październiku spędziłam na Netflixie tyle czasu co nigdy. Skondensowali wysiłki na ostatnie 3 miesiące po 9 nędzy.
@magnes125: Nie oglądałem Legionu, więc mało mnie te porównania obchodziły.

Dla mnie Maniac był świetny i jakbym miał go porównywać do zespołów muzycznych, to wymieniłbym Led Zeppelin, a nie naćpanego hipstera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co tam jeszcze ciekawego wyszło na netflixie oprócz Better Call Saul (a to nawet nie ich) ?