Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja: mam router Huawei CPE B593 i chcę do niego podpiąć D-LINK share center DNS-320L(głównie z myślą o synchronizacji time machine z dwóch macbook, 3 iPhone + najlepiej jakaś chmura ze zdjęciami, filmami itp, jakby jeszcze to współpracowało z mi box, to bajka) + do tego wszystkiego drukarkę HP desk jet 2620. Pytanie: jak się za to zabrać? Będzie mi potrzebne jakieś dodatkowe oprogramowanie? #komputery #apple #technologia #sieci #siecikomputerowe #chmury #backup #macbook #macos #ios #kiciochpyta programowanie nie wołam, bo mnie zjedzą xD
  • 1
@peacemaker23: Nie jestem pewien do konca jak dziala time machine ale powinienes moc spokojnie ogarnac z sprzętem który masz, D-Link wyglada na standardowego NAS-a. Rozumiem, ze chcesz go podpiac po kablu? Ewentualnie moglbys kupic jakiegos malego gigabitowego switcha jesli chcesz podpiac wiecej urządzeń po kablu, wszystkie je razem z D-Linkiem wpiac do switcha i samego switcha jednym kablem do Huaweia ktory jesli dobrze patrzę ma porty tylko setki?