Wpis z mikrobloga

Stłuczka parkingowa późnym wieczorem.
Sprawca uciekł z miejsca wypadku.
Jest jednak trzech świadków zdarzenia, którzy poprawnie zapamiętali markę, model i numer rejestracyjny.
Pojawiłem się przy samochodzie kilka minut po zdarzeniu i świadkowie jeszcze byli na miejscu. Zaczekali do przyjazdu policji.
Policja spisała dane świadków i to co oni zapamiętali. A refleks mieli dobry, gdyż sprawdziłem poprawność danych i się zgadzają (rejestracja, model auta). Dziwne jest, że sprawca posiada ważne OC. Może był po piwku?
Sprawdzili moje wszystkie dokumenty.
Kazali czekać.
No i tu właśnie pojawia się pytanie. Czy ktoś wie ile czeka się na ustalenie sprawcy?


#polskiedrogi #stluczka #januszekierownicy
  • 28
  • Odpowiedz
@recenzor: innym razem bylem swiadkiem jak gosc #!$%@? w babke i uciekl
powiedzialem ze mam kamerke i wymienilismy sie numerami
w domu sprawdzilem i mialem kierowce i numery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzwonil policjant czy moge dostarczyc film na komende
pojechalem i sie #!$%@?


ale nikt nie zadzwonil ze juz nie trzeba
  • Odpowiedz
@recenzor: w tym przypadku nie zapisalem tablic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo dziadek sie zatrzymal wiec myslalem ze jest normalny a on za chwile ostro ruszyl
pamietalem tylko poczatek
ale to bylo nowe auto w specyficznym kolorze i sam policjant "nie bedzie duzo takich aut w tym kolorze"
ale po miesiacu mnie wezwali wiec chyba jednak nie znalezli
  • Odpowiedz
@sito83: no jeszcze nie bylo gdzie zaparkowac wiec olalem zakaz i wjechalem pod same drzwi komendy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@recenzor: coraz wiecej osob sie interesuje
ale czasem sa janusze co napisza byle co i wsadza kartke za wycieraczke
i swiadek mysli ze zalatwione a tu dupa
  • Odpowiedz
@demoos: No i tu właśnie świadkowie będą mogli potwierdzić, że nastąpił duży huk (który zwrócił ich uwagę) i widzieli jak mój samochód został przestawiony.
Raczej nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy, że kierowca mógł tego nie zauważyć.
  • Odpowiedz