Wpis z mikrobloga

#audio #nostalgia #stareczasy #gimbynieznajo

Czy tylko ja mam sentyment do czasów kiedy wszystko było wielkie, świeciło i miało tysiące guzików i gałek, a kolumny zajmowały połowę salonu? Dzisiaj wszystko takie 'plastikowe', jakieś 7.1 super wypas 5000W RMS, bluetoothy, airplaye...

a kiedyś to (kurła było) miało duszę... wkładało się winyl lub kasetę... jak kogoś było stać to CD... czytało okładkę, wąchało farbę drukarską i słuchało ze znajomymi lub swoją wybranką stereo i się człowiek cieszył że muzyka grała :D:D:D

#kiedystobylokurla
nadmuchane_jaja - #audio #nostalgia #stareczasy #gimbynieznajo 

Czy tylko ja mam s...

źródło: comment_Ro7UvyZS8k9t6pvTQSBOK6tRdaGk8ruV.jpg

Pobierz
  • 6
@nadmuchane_jaja: Ja nie tęsknię za plastikiem ale za porządnym sprzętem z lat 80', 90', solidnie zbudowanym z wieloma funkcjami. Dużo wież czy klocków miało masę przycisków i pokręteł a obsługiwało się je bez problemu, bo ktoś pomyślał przy projektowaniu, rozmieścił wszystko logicznie. Tęsknię za czasami kiedy sprzęt był ciężki, masywny, pobierał z sieci kilkaset watów. Kiedy nawet zestawy ze średnio-dolnej półki były nieźle wykonane.
Teraz gram na midi Technicsa (nie mylić
A ja jestem odwrotnością ciebie , bez świecidełek , minimalistyczne , takie pasujące do domu typowego osadnika , zwyklaka , ogarnia siano , kompostownik i wypłatę golemowi a nie takie świecące się #!$%@? jak karyna we fluorescencyjnym makijażu