Wpis z mikrobloga

@Ca_millo: bo wszędzie gdzie praca jest głównie przez agencje tak jest, holandia przyciąga młodych sebków, a niemcy starych dziadów alkoholików.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: grube uśrednienie to 3k zł, za minimalną (tak przyjmuję). Rocznie 36k zł. Hm, you can do better ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak już cię zaczepiłem to mam pytanie, masz jakieś plany? Bo to strasznie przygnębiające siedzenie z patolą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@keep_movin Mam plany #!$%@?ć tylko nie chce znowu(jak to było w przypadku tej firmy) pojechać w obce miejsce nie mając za co z niej uciec. Chciałbym też skorzystać z adwokata, firma nie płaci mi minimalnej, kradnie z wypłaty i nie daje żadnych dokumentów za co ściągane są pieniądze.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: w ogóle to dziwię się tobie, że lądujesz w takim miejscu. Czasem widuję twoje wpisy i nie widać po nich żebyś był patusem, a przebywasz z nimi. Uciekaj od takich ludzi, tylko ściągają na dno.
Nie pracowałem za granicą, ale z tego co rzuciło mi się w oko to należy unikać agencji, bo robią w ciula na czym się da, no i trzeba podszkolić język żeby nie dać sobą pomiatać.
  • Odpowiedz