Wpis z mikrobloga

Jakbyście nie mieli w przyszły weekend co robić to możecie wpaść do Szkota na 20.00 na #trojmiejskiewykopiwo...

A nie, to nie to XD
Jakbyście nie mieli w przyszły weekend co robić to możecie wpaść do Hali Olivia na walenie w misy XD

Z takich super atrakcji to będzie jebnąć się w misę, a właściwie to nawet kilka mis, tylko że to nie będzie takie zwykłe misy, bo będą misy tybetańśkie. No chyba, że ktoś się uprze, to takie zwykłe metalowe miski też.

Mówiłam już o miskach? Misy tybetańskie są spoko i każdy znajdzie coś dla siebie, bo będą duże i małe, ale takie zwykłe też będą \(^O^)/

Z misą, oprócz zdjęć, będzie można zrobić dużo rzeczy:
- walnać w misę
- założyć miskę na głowę i jebnąć się młotkiem
- macać miskę

A jak kogoś nie przekonuje stymulacja obu półkul mózgu, to ja już nie wiem, co może was przekonać....

#trojmiejskiewykopiwo #gdansk #heheszki trochę #rakcontent
Zkropkao_Na - Jakbyście nie mieli w przyszły weekend co robić to możecie wpaść do Szk...

źródło: comment_OE3lo52d2SNoOIX1qyzPinSB7PEqggMJ.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zkropkao_Na: @Ponury_Kombajn:
bądź mną
normalny chłopak lvl 20
pierwszy rok studiów
już raz go #!$%@?łeś XD
po skończeniu pierwszej klasy liceum myślałeś, że już nigdy więcej nie zobaczysz chemii ani biologii, którch nienawidzisz
pierwsze zajęcia
chemia
drugie
mikrobiologiczna transformacja materii organicznej
no zbytnio się nie cieszysz ale nic innego nie wybrałeś
studiujesz daleko od rodzinnego miasta i rzadko zjeżdżasz do domu
kiedy już zjeżdżasz rodzice mówią tylko o nauce
ojciec
@Zkropkao_Na: Misy tybetańskie to zajebista sprawa :) kiedyś się trochę interesowałem muzykoterapią, znam jedną kobietę, która wykonuje profesjonalne koncerty relaksacyjne i "echo masaż" i naprawdę ma to swój potencjał leczniczy... ALE bez tej całej otoczki ezoterycznej. Dlatego niestety ale te wszystkie targi "wahadełkowe" mnie trochę odstraszają od tego typu rzeczy, które mogą pomagać, bo wpływ fal dźwiękowych ma udokumentowane działanie medyczne, ale ezoteryczne bzdury rzeczywiście mogą powodować raka :)