Wpis z mikrobloga

Kasia 26 Wyszków

Zgłoszenie nr 315 z dnia 2018-09-03 16:03:51

Imię: Kasia
Wiek: 26
Miejscowość: Wyszków
Kim jestem?
Jestem dziewczyną ze wsi, ale pracuję w mieście w dziale IT. Będąc nastolatką myślałam, że życie w mieście to super sprawa, wszędzie blisko, nie marnowałabym czasu na dojazdy i wyrwałabym się, poznała fajniejszych i dynamicznych ludzi, którzy COŚ robią... jednak życie zweryfikowało te wyobrażenia. Mieszkałam przez kilka lat w mieście i jednak to całkowicie nie dla mnie. Duszne bloki, brak przestrzeni, a większość wieczorów to siedzenie na tyłku i oglądanie filmów... Jednak za bardzo lubię wiejski styl życia, tu często jest jakaś wspólna praca wokół domu, a po pracy grill czy ognicho! A do tego nocą mogę z okna obserwować gwiazdy.
No i uwaga - mam dużą rodzinę, z którą trzymamy się blisko - mówiąc "rodzina", mam na myśli również wujków i ciocie i ich potomstwo ;)

Wygląd
Mam długie, falowane brązowe włosy i oczy tego samego koloru. 169 cm, 62 kg, 65F. Jeśli chodzi o ubrania, to preferuję styl skromny i schludny, a przy tym wygodny. Nigdy nie miałam na twarzy makijażu i nawet nie wiem, jak się to nakłada.

Zainteresowania
Mam sporo rzeczy, które lubię robić w wolnym czasie, a to, na którą mam akurat ochotę to kwestia zmienna ;) Uwielbiam spacery, wycieczki rowerowe i samochodowe. Lubię organizować wyjazdy. Lubię składać komputery, szukać niestandardowych rozwiązań problemów, gram na gitarze i śpiewam. Lubię też sprzątać, a czasem pograć w gierki. Regularnie biorę udział w różnych biegach (najczęściej na 10 km). Należę do lokalnego klubu biegowego.
W wakacje trochę się zaniedbałam, ale być może nawet dzisiaj wracam do regularnych treningów - biegowych i fitness.

Czego oczekuję?
Chciałabym w końcu być z kimś, kto nie jest egoistą i hipokrytą. Który robi to, co mówi, a nie próbuje mnie zatrzymać przy sobie tylko pięknymi słówkami i obietnicami bez pokrycia. Po prostu człowieka, z którym można zacząć sobie układać przyszłość. Niestety zdążyłam się przekonać, że to wcale nie takie łatwe, jak mi się wydaje...

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dzień, w którym nie żałuję, że to właśnie z nim zdecydowaliśmy się ułożyć sobie życie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci - tak.
Używki - alkohol sporadycznie i z umiarem, narkotyki - stanowcze nie. Marihuana też.

Nie szukam "beta-bankomatu". Nie musisz zarabiać więcej ode mnie, ale byłoby fajnie, gdybyś nie był moim utrzymankiem.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywyszkow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz
źródło: comment_1icM8jAxtG12Ej0zHlKvrrOG20tswxxY.jpg
  • 9