Wpis z mikrobloga

#danielmagical #famemma Tak w sumie to tucznik wyszedł najlepiej z tej całej dramy, wyruchał szlaufa nikole, podbiło mu zasięgi, występuje w klubach a jego brat prawie znokautował liściem ciosa. Nikoli zostało jedynie hollywood hair z aliexpress i obietnice wyjazdów a skończy sie pewnie psychiatrykiem. #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
@noos: Chodziło mi o całkoształt. Raczej oczywistym jest że niby "pokrzywdzona" dziewczyna będzie otoczona armią spermiarzy przez jakiś czas, zwłaszcza że ma równie nijaką osobowość co cios.
  • Odpowiedz
@noos: Kobieta zawsze będzie miała większą widownie przy tej samej liczbie obserwujących. Dauniel musi sobie doszyć cycki. Dlatego często wystawia swoją matke pijaczkę, aby tłumaczyła na migi piosenki.
  • Odpowiedz
@noos: jakiej grupy? XD o czym mowisz pajacyku? O wykopie xd? Nieee no stary wygaa jesteś, konto aż 4 miesiące, z twoich wysrywów wynika, że jesteś spermiarzem jak ciot a cios :D
  • Odpowiedz
@noos: jesteś zbyt głupi by przeczytać ze zrozumieniem na co Ci odpowiedziałem, co więcej nie rozumiesz co sam napisałeś spermiarzu atfuuu xD
  • Odpowiedz
@essos: Tak, dokładnie, nie ma nic oprócz ciała by przyciągać widownie swą osobą. #!$%@?ć to, nie chce mi sie już pisać na temat grubego ani tej karlicy, z fartem
  • Odpowiedz
@diwad-abodzo29572: To nie bedzie przyciagac, ale lujdzie nie bedą odchodzić, najwyzej jakis niewielki procent

Co reprezentuje np. Ola nowak? 0 konentu a na instagramie 1,6mln i kazdy post to reklama. Jeździ po świecie i żyje tylko z tego
  • Odpowiedz