Wpis z mikrobloga

@norivtoset: Da Augustino ma bardzo fajną pizzę z ziemniakami, jeśli natomiast chcesz jeść w restauracji to polecam Świętojańska 21. Co do sztuki mięsa mają swoje górki i dołki, smaczne są żeberka oraz policzki - chodź dodatki nie zawsze do siebie pasują.
Z burgerów smakuje mi Pac Man - ten z boczkiem i barbecue - chociaż obsługę mają fatalną. Ostatnio do smacznych (i dużych!) burgerów dopisałbym http://www.bulaispola.com/.
@streamer:
Właśnie coś ostatnio
@norivtoset: Jak chcesz wiecej info o restauracjach w Białymstoku to pisz na priv, lubie dobre jedzenie i jestem w restauracji minimum raz w tygodniu, a jak mieszkałem w Londynie jadałem w miejscach z gwiazdkami michelin wiec jakiś tam gust mam wyrobiony :)
Bardzo dobrą pizzę mają w Gallo Nero, ale nie wiem jak u nich z dowozem. Jeśli chodzi o Sztukę Mięsa to jadłam tam raz, mięso było przepyszne, ale moim zdaniem jest wiele ciekawszych miejsc w Białymstoku. Jeśli chodzi o burgery to niebieski poleca ten z Horyzontu (swoją drogą Pad Thai u nich jest przepyszny). Ja ze swojej strony mogę polecić burgery z Streat Food Młynowa oraz kanapki Z Drugiej Strony Rynku.